Швидше дістатися до кордону

На Львівщині збудують транзитне кільце для вантажного транспорту

Служба автомобільних доріг у Львівській області активно проводить роботи для реалізації Державного інвестиційного проекту «Створення транзитного кільця для вантажного транспорту», про що повідомив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.
«Навколо Львова проходить дорога Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Сьогодні маємо капітальні вкладення в цю дорогу. Плануємо цього року відкрити ділянку для проїзду від Миколаєва до Городка, на цій ділянці активно працює компанія “Автомагістраль-Південь”. В рамках проекту забезпечена ще одна дорога “Львів-Пустомити- Меденичі”, там працює компанія “Онур” і, думаю, 1 червня завершимо роботи. Відтак, з цього року це дозволить вантажному та іншому транспорту об’їжджати по цій дорозі, щоб добратись до інших магістральних доріг, які сполучають західний кордон. Сьогодні активно тривають роботи в районі Миколаїв-Велика Горожанка. У селах Ричагів, Вербіж здійснюють ремонтні роботи щодо каналізування. Останній шар будемо стелити на ділянці від Миколаєва до Городка, тут на ділянці, де пересікаються дороги М-13 та Т- 14-25 буде запроектоване велике кільце, яке забезпечить проходження автомобільного транспорту саме на перехресті цих двох доріг”, – зазначив Олег Береза.
Будівництво транзитного кільця для вантажного транспорту здійснюється за кошти державного бюджету.
Проведення робіт з покращення стану дорожнього покриття зазначених вище автомобільних доріг дозволить транзитному автотранспорту з боку Закарпатської, Волинської, Рівненської, Тернопільської та Івано-Франківської областей скоротити шлях до міжнародних пунктів пропуску “Шегині”, “Краковець”, “Грушів”, “Рава-Руська” в обхід м. Львів.
Крім цього, зі слів Олега Берези, вже готові проектні документації, по яких зараз проводиться експертиза, на ремонт ще двох ділянок зазначеної дороги: Городок – Повітно та Жовква – Кам’янка–Бузька. При цільовому фінансуванні, роботи розпочнуть ще у 2020 році.
Зі слів Олега Берези, сьогодні на завершенні проект щодо північного об’їзду. Його будівництво розпочнуть у 2021 році.
«Ведемо активну роботу щодо викупу земельних ділянок в цьому напрямку до Запитова. Об’їзд проходитиме через Завадів-Гряда- Малі Підліски-Бірки. Це дозволить повністю закрити місто кільцевою дорогою. Львів має стратегічне значення щодо транзитних потоків і тут є скупчення великої кількості автомобілів,кільце яке є зараз не забезпечує проїзд транспорту. Починаючи з наступного року, є підтверджене фінансування ЄБРР, воно пройде міжнародну процедуру погоджень і реалізація почнеться з наступного року”, – зазначив він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7644 / 4.07MB / SQL:{query_count}