Житло для львівських медиків

Декілька готелів та Патріарший дім УГКЦ безкоштовно поселили медичних працівників

Медикам у час боротьби з вірусом допомагають всі, хто чим може. У свою чергу деякі готелі Львова погодились безкоштовно приймати медичних працівників, а в Патріаршому домі УГКЦ живуть медичні працівники 8-ї міської лікарні, після вахтового чергування.
Зі слів очільниці Комісії у справах душпастирства здоров’я, с. Севастіяни Карвацької, Патріарший Дім у Львові, що на вулиці Хуторівка 35 Б, поселив після вахтового тижневого чергування медиків з 8-ї лікарні. Це медичні сестри, лікар, медичні брати, всього їх 11 осіб. Почуваються добре, задоволені умовами проживання, а також засобами комунікації, які там присутні. Вони мають можливість триразового харчування у Патріаршому Домі. Патріарший готель має ще багато місць, може розмістити загалом 50 осіб на проживання. Тому, ми готові на відгуки від інших лікарень і готові також поселити й інших медичних працівників. які цього потребують», – каже с. Севастіяна Карвацька.
У свою чергу мерія дякує соціально відповідальному бізнесу, який безкоштовно надає свої послуги медикам, що боряться з коронавірусною інфекцією у нашому місті. Кілька львівських готелів виявили ініціативу приймати працівників лікарень, які працюють далеко від дому і не щодня можуть їздити туди.
«Близько 40 медиків зараз безкоштовно проживає у готелі „СВ“, що на вул. П. Орлика. Це медичні працівники з лікарні швидкої медичної допомоги, яка є неподалік готелю. Власники готелю самі до нас звернулись з такою ініціативою, запропонували свої послуги, на які відповідно відгукнулись медики. Дуже дякуємо небайдужим приватним підприємцям», – зазначає Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.
Одна медпрацівниця, яка працює у лабораторному центрі, безкоштовно проживає у BANKHOTEL. Два готелі на Сихові також погодились приймати у себе медиків 8-мої міської клінічної лікарні, якщо буде така потреба. Йдеться про готелі «Екран» та Art Avenue.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9151 / 4.06MB / SQL:{query_count}