Львів заквітчаний і пустий

Карантин висадці квітів і запуску фонтанів не завада

Традиційно до Великодня Львів розквітає. Щоправда, цього року не всі містяни зможуть побачити цю красу. Карантин як не як триває. Місто заквітчали, але Львів пустий… Традиційно у Галицькому районі заквітчали годинник на пл. Митна, облаштували клумби на пр. Свободи, висадили квіткову композицію на пл. Ринок. «Щороку для проведення робіт по заквітчуванню району,  проводимо тендер. Підрядна організація висадила клумби біля ц. Юра, квітковий годинник на пл. Митна. Також облаштували клумби на пр. Свободи – біля пам’ятника Тарасу Шевченку, а також на пл Ринок», – розповів Андрія Зозуля, голова Галицької РА.
З його слів, загалом на висадку квітів (весною і восени) та на їх догляд, на цей рік у Галицькій РА передбачено більше 1 млн грн.

«З початком весни ми висаджуємо квіти у місті. Мешканці Львова вже можуть милуватися квітковими композиція на пр. Свободи, милуватися квітковим годинником на пл. Митна, гарними клумбами біля фонтану на цій же площі. Це піднімає настрій, підбадьорює і надихає на свята, які нас чекають. Однак, з огляду на час карантину, рекомендую усім, хто хоче насолодитися цією красою, все ж таки, дотримуватися правил карантину, дотримуватися дистанції, бути в масках, щоб милуючись нашими фонтанами і квітами, не забувати про правила безпеки", – зазначає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
Висаджено квіткові композиції (на замовлення Личаківської районної адміністрації) біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, що на вул. Личаківська, 175. «На замовлення нашої адміністрації фірма «Лемберг-Флаверс» облаштувала біля храму Покрови Пресвятої Богородиці квіткову композиції «Пасхальний кошик». Вартість композиції 97 тис грн. У вартість входить металева конструкція, висадка весняних квітів і їх догляд, а пізніше, композицію буде змінено і висаджено інші квіти. Також мали спілкування з отцем храму, і є пропозиція підсвітити цю композицію", – розповів Іван Лозинський, голова Личаківської РА.
З його слів, у Личаківському районі облаштовано клумби на пл. Митна. Встановлено квіткові композиції на кільці на вул. Богдана Хмельницького, на виїзді з міста біля «Галицького перехрестя», та на перехресті вул. Пластова-Богданівська.

Попри карантин, місто запускає і 8 фонтани. Це 4 фонтани на пл. Ринок, фонтан на пл. Марійській, і 2 фонтани на вул. Коперника – «Водолій» і «Криниця з левами». «Натомість облаштування фонтану біля Оперного театру зараз в роботі. Зимою ми демонтовували двигуни і певні деталі фонтанів, а зараз їх встановлють на місце, фонтани чистять, миють, проводять пробні запуски і відновлюють їх роботу. Цього року у Галицькому районі фонтани буде обслуговувати районне ШРП. На цей рік передбачено 800 тис грн на ці роботи", – розповів Андрій Зозуля.

Фото: пресслужба ЛМР
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2111 / 4.08MB / SQL:{query_count}