Львівщина з новим головним освітянином

Департамент освіти та науки Львівської ОДА очолив Олег Паска, який переміг у конкурсі на цю посаду

Колективу представили новопризначеного директора департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації Олега Паску. Нового керівника представив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко й висловив переконання, що під його головуванням департамент працюватиме швидше, якісніше та інноваційніше, інформує пресслужба Львівської ОДА.
«Ви очолюєте департамент у нелегкий для країни час. Перед освітянською галуззю, у зв’язку з поширенням захворювання спричиненого вірусом Covid-19, також виникли нові виклики. Проте, хочу зауважити, що освіта та наука проявила неабияку гнучкість для їх вирішення, та за відносно короткий час, змогла перелаштуватись на дистанційну роботу. Є ще багато питань, які потребують негайного реагування, цього вимагатиме від вас голова ЛОДА Максим Козицький. Галузь, яку ви від сьогодні будете очолювати, потребує якісних змін, проте, певен: ваш досвід, професіоналізм дозволять згуртувати колектив та показати добрий результат,» – зазначив Іван Собко.
У свою чергу Олег Паска подякував присутнім за високу довіру та висловив упевненість у плідній співпраці.
Олег Паска став переможцем конкурсу на посаду директора Департаменту освіти та науки облдержадміністрації та розпорядженням голови обласної державної адміністрації №112/0/8-20 від 15 квітня 2020 року призначений на цю посаду.
Був депутатом Львівської обласної ради та головою фракції «Наша Україна».
Впродовж 2002-2005 років працював заступником голови Старосамбірської районної ради, а з 2005 по 2006 рік був головою вищевказаної райради. Після цього очолював Перемишлянську райдержадміністрацію. У 2010-2011 роках працював начальником управління просторового розвитку Львівської обласної ради.
Олег Паска також є викладачем Національного університету «Львівська політехніка», співзасновник «Вищої школи політичного лідерства», кандидат наук з державного управління. Родом із селища Нижанковичі Старосамбірського району, що на Львівщині.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7953 / 4.06MB / SQL:{query_count}