Допоможімо тим, що в скруті!

«Мальтійці» Львова переформатовують свою благодійну кухню для потреб самотніх людей похилого віку

Уже майже 30 років «Мальтійська служба допомоги» щодня, незважаючи на економічну, політичну, соціальну ситуацію, революції та війни, за допомоги благодійників годує півтори сотні стареньких бабусь та дідусів, людей з важкою долею та непростими обставинами життя.
У час передвеликодніх приготувань «мальтійці» зазвичай зверталися до своїх благодійників із проханням про допомогу в проведенні акції «Великодній кошик» для 500 потребуючих. Та зараз усім нам потрібно на це реагувати з огляду на розвиток подій щодо загрози коронавірусної інфекції та введених карантинних заходів.
Через супутні хвороби та вік у абсолютній більшості клієнти  благодійної кухні «Мальтійської служби допомоги» належать до групи ризику щодо зараження коронавірусом. Також від початку карантину «мальтійці» змушені були зупинити діяльність благодійних кухонь у пунктах видачі їжі при церквах та розпочали доставку своїм клієнтам продуктів у пакунках. Цей вимушений крок вимагає збільшення фінансових витрат. Окрім того, зросла кількість осіб, що звернулися по допомогу, і їм просто не можна відмовити. Адже в умовах загрози пандемії та загальної економічної скрути найбільш незахищені з-поміж нас фактично приречені. Тож дуже важливо в умовах усіх цих загроз із гідністю подолати всі труднощі нашого часу.
Тому «Мальтійська служба допомоги» оголосила збір коштів для проєкту адаптованої благодійної кухні і просить підтримки усіх небайдужих! Мета цієї збірки – забезпечити постійну роботу доставки до дверей «мобільної» благодійної кухні, а якщо буде можливість, то й збільшити обсяг допомоги.
Частина потребуючих осіб з огляду на стан здоров’я не покидає своїх домівок, а також цілком позбавлена будь-яких соціальних контактів. Вони отримуватимуть що десять днів пакунок із харчами. Втричі більша кількість осіб, що були клієнтами пунктів харчування, мають серйозні проблеми зі здоров’ям, є інвалідами, перебувають на межі економічного виживання. Ця група потребуючих отримуватиме в цей важкий період пакунки раз на три тижні.
Вартість пакунка становить 400 грн. До нього входять базові продукти, що допоможуть забезпечити фізичне виживання найбільш незахищених людей та необхідні засоби гігієни. Списки потребуючих погоджені з міським відділом соціального захисту.
Два місяці існування такої адаптованої благодійної кухні для 130 осіб обійдеться у 200 тис. грн.
«Мальтійська служба допомоги» просить небайдужих львів’ян розглянути можливість долучитися до цієї ініціативи та підтримати проєкт «мобільної» благодійної кухні.
Кожна гривня вашої допомоги зможе покращити життя когось із тих, що особливо потребують підтримки саме зараз!
Більше інформації про акцію та діяльність «Мальтійської служби допомоги» можна дізнатися за тел. +38 068 501 47 09, на сайті www.malteser.ua та в соцмережах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
16.5214 / 4.08MB / SQL:{query_count}