Ремонт Шевченка: перекриття окремих ділянок

З 14 березня перекриють для руху транспорту частину вулиці Шевченка. Автобус №6а не курсуватиме, а №49 – змінить маршрут, як і трамвай №7

Капремонт вулиці Шевченка розпочали із облаштуванням квазікільця через що рух містом став значно ускладненим. Зокрема із 7 березня перекрили відрізок від вул. Левандівська (від будинку №14 до вул. Шевченка) до вул. Залізнична (від будинку №19 до вул. Шевченка). Цю ділянку ремонтуватимуть до 31 серпня.
«Важливо знати, що із 7 березня міський маршрут №11 тимчасово припинив курсування у Рясне та Сихів; маршрут №17 почав курсувати по вулиці Сяйво, Повітряній та Городоцькій, а також маршрут №6Н (нічний) змінив свій маршрут та тепер не їде вулицею Левандівською, а курсує через вулицю Тунельну. Наступний етап – перекриття самої вулиці Шевченка та безпосередньо початок робіт там. Шевченка перекриють вже у цю суботу, 14 березня. Тому міський маршрут №6а, який з’єднував Рясне та центр міста, призупинить свою роботу. Натомість маршрут №49 почне курсувати не по Шевченка, а по пр. Чорновола. Також для того, аби маршрути №47 та №49 змогли безперешкодно перевозити пасажирів з мікрорайону Рясне, буде додано по п’ять автобусів на кожний маршрут», – зазначив заступник директора департаменту житлового господарства Андрій Білий.
З його слів, уже цього тижня промаркують смуги громадського транспорту на вул. Чорновола (від вул. Липинського до вул. Мазепи) для того, щоб автобуси могли їхати швидко, повідомляє пресслужба ЛМР.
«Проєкт з транспортим кільцем на вулиці Шевченка-Левандівська дуже складний з точки зору інженерії. Зараз там прокладають новий водопровід, каналізацію та міняють колектор. На перехресті вул. Левандівська-Шевченка буде врізка в камеру. Камера дуже складна, тому потребує перекриття об’єкта в цілому», – каже директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.9713 / 4.06MB / SQL:{query_count}