Дезінфекція рук – обов’язкова!

В усіх міських установах, які працюють з людьми, встановлять антисептичні диспенсери для гігієни рук

У школах і садочках, лікарнях, соціальних установах, ЦНАПах – тобто в усіх адміністративних і комунальних закладах, які працюють з людьми, встановлять антисептики для рук – настінні та диспенсери. На цьому акцентувала заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна. Адже це, з її слів, додатковий захист і мінімізація поширення будь-яких респіраторних захворювань.
«Під час засідання комісії ТЕБ і НС ухвалили рішення встановити антисептики для рук в усіх місцях, де є велике скупчення людей. Це додатковий захист і мінімізація поширення будь-яких респіраторних захворювань. Такі антисептики будемо встановлювати у навчальних закладах, у відділах соціального захисту, оскільки там величезний наплив людей. Також це дитячі клуби, позашкільні навчальні заклади, ЦНАПи,
районні адміністрації – тобто всі адміністративні і комунальні установи, які працюють з людьми. Це настінні антисептики і дозатори на стійках. Також додатково закупимо спеціальну стійку для нічліжки, яку поставимо при вході в установу», – розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови з гуманітарних питань.
«ЦНАПи Львова впродовж тижня відвідує від 11 до 12 з половиною тисяч клієнтів – це велика кількість людей, тому ми закупили для ЦНАП диспенсери для гігієни рук. Таким чином ми акцентуємо увагу мешканців, що їхнє здоров’я – в їхніх руках, і власне дезінфекція рук – це перший ключовий етап, який вберігає від різних вірусних інфекцій. Спочатку у відвідувачів виникав незначний дискомфорт, але зараз всі звикли і активно користуються», – зазначила Мар’яна Дюганчук, в.о. керівника управління адміністрування послуг ЛМР. Водночас місто звернулося до закладів громадського харчування, готелів, аби вони також у себе облаштували такі речі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.2211 / 4.07MB / SQL:{query_count}