Бійці, обирайте заходи: від іпотерапії до мандрів у гори

Тренінги, курси, порадні та мандрівки, дозвілля: у Львові для воїнів АТО/ООС та членів їхніх родин підготували низку заходів

Фахівці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій підготували понад 50 різнопланових заходів: їх можуть відвідувати воїни-учасники АТО/ООС та члени їхніх родин. Це тренінги, поїздки, курси, виставки, психологічні порадні, екскурсії, заняття з іпотерапії та багато інших ініціатив. Усі ці заходи у центрі реалізовуватимуть упродовж 2020 року.
«Цього року для учасників АТО/ООС та членів їхніх родин ми підготували багато різнобічних заходів: тому наші воїни та їхні сім’ї можуть обрати для себе те, що їм подобається. Деякі заходи відбуваються регулярно, кілька разів на тиждень. Це, скажімо, курси з вивчення англійської мови. І вони, до слова, є доволі популярними – їх відвідує багато дітей та дорослих. Деякі відбуваються рідше: раз чи двічі на місяць. Серед них є «Школа юного Захисника» – заняття з військово-патріотичного виховання на базі 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила, що в Яворові;  «Іпотерапія. Досвід роду» – заняття з верхової їзди із елементами іпотерапії для учасників АТО; «День сім’ї» – родинний відпочинок, екскурсії, квести визначними місцями батьківщини; «Школа домедичної підготовки для ВПО» – проведення практичних занять», – розповіли у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.
Крім того, заплановано проведення цікавої екологічної ініціативи «Дихай, місто» – ветерани та члени їхніх сімей займатимуться озелененням міського парку. А влітку відбудуться заходи для тих, хто любить активні мандри чи відпочинок на природі. Серед них кілька туристичних поїздок – «Мандри Карпатами»: гора Пікуй та «Амазонки на Говерлі», а також риболовля.
За словами заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, місто фінансово підтримує заходи, які організовує для бійців Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Зокрема, на їх фінансування у 2020 році передбачено 409 тисяч гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6493 / 4.07MB / SQL:{query_count}