Задля львівських котиків

ЛКП «Лев» збирає кошти для встановлення ста котівничок у місті

ЛКП «Львів», яке опікується стерилізацією і лікуванням тварин та прилаштуванням у сім’ї безпритульних котів і собак, вирішило встановити у місті 100 пунктів для годування вуличних котів. Задля цього їм необхідна фінансова підтримка. Ідею зі встановлення 300 котівничок подавали на конкурс міських проєктів «Громадський бюджет Львова», та для перемоги цьому лоту забракло 14 голосів. Зараз ЛКП оголошує збір коштів на встановлення перших 100 котівничок у Львові.
«Ми подавали на «Громадський бюджет» проєкт зі встановлення котівничок – інноваційних конструкцій для годування вуличних котів. І хоча голосування закінчилось для нас поразкою, кількість отриманих від вас голосів переконали в доцільності реалізації ідеї. Ми вирішили оголосити збір коштів на встановлення перших 100 котівничок в нашому місті», – зазначають у ЛКП «Лев».
Вартість однієї котівнички становить 1500 грн разом із монтажем. Благодійник, який пожертвує кошти, може замовити адресне розміщення годівниці. Для цього треба звернутися в ЛКП. Охочим варто зайти на сайт підприємства, натиснути на кнопку Donate і в меню вибрати пункт «Вклад у благоустрій Львова. Придбання 100 котівничок».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6906 / 4.05MB / SQL:{query_count}