Паркування: водії, є новації

У Львові затвердили нові зони паркування і підвищили вартість

фото: Олег Огородник
У Львові затвердили нові зони паркування та встановили ставки збору за місця для паркування. Це рішення ухвалили на сесії депутати міськради. Із 1 березня Львів мають розділити на п’ять зон паркування, від яких залежатиме вартість. Нині ж у Львові є дві зони паркування, а більшість парковок обслуговує ЛКП «Львівавтодор».
– Перша зона (центральна частина міста, яка обмежена просп. Свободи, пл. Князя Ярослава Осмомисла, вулицями Гавришкевича, Підвальна, Валова, пл. Міцкевича).
– Друга зона (призначена для перехоплення авто в межах вулиць Франка, Пекарська, Філатова, Короленка, Лисенка, Гуцульська, Кривоноса, Замкова, Ужгородська, пл. Старий Ринок, Сянська, Лазнева, Князя Мстислава Удатного, просп. Чорновола, Медова, Куліша, Данилишина, Городоцька, Лепкого, Університетська, Словацького, Коперника, Стефаника, Каліча Гора, Глібова, Драгоманова, Грушевського).
– Третя зона (призначена для кількагодинного паркування, обмежена вулицями Студентська, Мечникова, Круп’ярська, Стрілецька, Ніжинська, Крип’якевича, Харківська, Довбуша, Опришківська, Хмельницького, Долинського, пл. 700-річчя Львова, Під Дубом, Єрошенка, Клепарівська, Пстрака, Ярослава Мудрого, Городоцька, Горської, пл. Липнева, Героїв УПА, Бандери, Русових, Київська, Котляревського, Богуна, Сахарова, Вітовського, Болгарська, Зарицьких, Франка, Свєнціцького, Кубанська, Водогінна, Студентська).
– Четверта зона (охоплює решту частину міста від третьої зони до межі міста).
– П’ята зона (паркувальні майданчики біля аеропорту, залізничного вокзалу та підземні паркінги).
У першій зоні на відкритих паркінгах погодили тариф 20 грн/год, а у закритих автостоянках – 30 грн/год. У другій зоні паркування коштуватиме 15 грн/год, у третій – 10 грн/год, у четвертій – 5 грн/год, а у п’ятій – 40 грн/год.
Місячні, тримісячні та піврічні абонементи на паркування затвердили для мешканців, які проживають у будинках, прилеглих до майданчиків для паркування. Для них вартість становитиме: 1400 гривень на пів року, 800 грн за три місяці і 590 грн на місяць відповідно, інформує Твоє місто. У робочі дні з 08.00 до 19.00 для мешканців діятиме пільгова плата за паркування – не більше 3 грн за годину, а у вихідні та святкові дні паркування й надалі буде для них безкоштовним.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5941 / 4.07MB / SQL:{query_count}