Безкоштовне чіпування домашніх собак

У ЛКП «Лев» триває акція – поспішайте!

Цього року у місті ухвалено нові Правила утримання і поводження з домашніми тваринами, згідно з якими ідентифікація власницьких собак мікрочіпом стає обов’язковою. У ЛКП «Лев» триває акція з безкоштовного чіпування домашніх собак, за час дії якої підприємство прочіпувало вже 62 тварини.
Переваги ідентифікації улюбленця мікрочіпом:
– Можливість підтвердження того, що це ваш собака.
– Можливість повернення втрачених або вкрадених тварин в Україні та за кордоном.
– Можливість виїзду з твариною за кордон.
– Можливість страхування тварини.
Що необхідно знати про пільгове чіпування собак:
– Безкоштовну послугу з чіпування можна отримати в ЛКП «Лев». Також прочіпувати улюбленця можна безкоштовно або на пільгових умовах в інших приватних ветклініках, адреси яких – за посиланням.
– Вартість послуги на пільгових умовах становить 99 гривень.
– Акційне чіпування проводиться лише для собак, які проживають на території Львова.
– Тварина має бути попередньо зареєстрована господарем на сайті animal-id.net, у єдиній міській базі та отримати реєстраційний жетон. Усі ці послуги можна отримати безпосередньо у ветеринарній клініці, де проводиться чіпування.
– Собака повинна мати щеплення від сказу, яке було зроблене не пізніше, ніж за рік до моменту чіпування.
– Зареєструвавши тварину на сайті та обравши ветеринарну клініку зі списку, можна одразу здійснювати візит. З собою необхідно мати: паспорт громадянина України, ветеринарний паспорт собаки і тварину.
Для отримання послуги телефонуйте за номером 068-53-54-545, після прослуховування автовідповідача натисніть 1.

Львівське комунальне підприємство «Лев» – це ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин у Львові. На базі підприємства діє Перша комунальна ветеринарна клініка (ПКВК) для безпритульних та домашніх тварин, а також стерилізаційний центр для безпритульних тварин та Центр адопції (всиновлення) чотирилапих. Графік роботи ЛКП «Лев»: щодня без вихідних з 08.00 до 20.00. Перша комунальна ветеринарна клініка працює цілодобово. Адреса: Львів, вул. Промислова, 56. Контакти: lkplev@gmail.com; (032) 252-30-41; (068) 535-45-45.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6395 / 4.07MB / SQL:{query_count}