Внутрішні рейси зі Львова: які саме

Авіакомпанія Windrose відкриває стикові рейси зі Львова у чотири міста України

У квітні-травні цього року український перевізник Windrose відкриває низку внутрішніх рейсів зі зручними пересадками у Києві, зокрема й зі Львова.
Зокрема, із 13 квітня зі Львова до Одеси та у зворотному напрямку можна добратись із пересадкою в аеропорті «Бориспіль» за 4 години 40 хвилин. Час очікування на пересадку становить 1 годину 50 хвилин. Вартість перельоту у дві сторони становить від 6,6 тис. грн.
Цього ж дня стартує рейс і у Харків, який триває 5 годин і 10 хвилин. Час очікування у «Борисполі» – 2 години 30 хвилин. Вартість перельоту у дві сторони становить 6,6 тис. грн.
Також 13 квітня авіакомпанія почне виконувати рейси у Дніпро. Час у дорозі – 5 годин 50 хвилин. Очікування у Києві – 3 години. Вартість подорожі у дві сторони – 6,7 грн.
З 19 травня перевізник декларує рейс у Миколаїв. Щоправда, щоби добратись до пункту призначення, треба витратити 14 годин 15 хвилин та почекати у «Борисполі» 11 годин 50 хвилин. Вартість перельоту у дві сторони більше 8 тис. грн.
Авіакомпанія зазначає, що основними типами літаків, які будуть обслуговувати ці рейси, стане регіональний турбогвинтовий ATR 72-600, розрахований на 70 місць, а також регіональні реактивні авіалайнери Embraer 145.
Внутрішні рейси зі Львова виконують ще три авіакомпанії: МАУ (до Києва) та SkyUp (до Києва та Харкова). Найнижча вартість перельоту по Україні наразі у авіакомпанії SkyUp. Зараз квитки у Київ можна придбати від 611 грн, а у Харків – від 1052 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7046 / 4.06MB / SQL:{query_count}