Задля маленьких пацієнтів!

Дитяча лікарня ОХМАТДИТ отримала сучасне кардіологічне медичне обладнання

фото: пресслужба ЛОДА
Львівській обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» вручили кардіологічне медичне обладнання для потреб пацієнтів, а саме вимірювач артеріального тиску ВАТ-41-2. Обладнання придбали за зібрані кошти під час благодійної акції ВБФ «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» у Львівській області. Його вартість – 35 тис. грн.
«Щороку ми проводимо такі благодійні акції, під час яких збираємо кошти для обладнання в обласні дитячі лікарні. Будемо сподіватися, що придбаний вимірювач артеріального тиску служитиме тривалий час цьому медичному закладу», –  зазначила обласна представниця ВБФ «Серце до серця» у Львівській області Ольга Якимів.
Як розповіла лікарка-педіатриня Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» Андріана Мальська, обладнання призначене для проведення добового моніторингу артеріального тиску з метою діагностики у пацієнта артеріальної гіпертензії. «До нас приходять багато дітей зі скаргами на артеріальну гіпертензію. Для того, щоб визначити це захворювання, необхідне таке обладнання, яке дозволяє  цілодобово вимірювати артеріальний тиск у пацієнта. Ми вдячні за цей апарат, який є необхідним для нашої лікарні та полегшить діагностику», – каже Андріана Мальська.
Цього року таку Всеукраїнську акцію під назвою «Дитяче серденько, живи!» проводитимуть у квітні. Отже, ВБФ «Серце до серця» запрошує долучатися до неї всіх охочих, інформує пресслужба ЛОДА.
«Приємно зазначити, що Львівська облдержадміністрація працює з цим фондом не один рік. Важливо, що ми можемо долучатися до збору коштів та залучати волонтерів, адже щорічні акції, які організовує ВБФ «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!» – це добрий показник, що ми рухаємося в напрямку Європи, а також крок до того, що ми можемо єднатися і що наші громадяни показують, що ми – європейська країна», – зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.
Щороку в Україні народжуються близько 10 000 тисяч дітей із вродженими вадами серця, з них  близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця та потребують невідкладного хірургічного втручання.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1464 / 4.06MB / SQL:{query_count}