«Ми шукали сильного менеджера»

38-річний новий очільник Львівщини Максим Козицький прийшов у державне управління з бізнесу

фото: Олег Огородник (6)
Львівщина чекала і таки дочекалася призначення нового керівника області. У четвер, 6 лютого, президент України Володимир Зеленський представив новопри­значеного голову Львівської облдержадміністрації Максима Козицького. Представлення відбулося в Червонограді під час робочої поїздки глави держави на Львівщину.
«Новий голова Львівської ОДА – львів’янин. Він людина освічена та фахова, з великим досвідом. Ми шукали сильного менеджера – і ось він. Вітаю з призначенням!» – наголосив президент під час відвідин шахти «Межирічанська».
Указ №43/2020 про призначення Козицького Максима Зіновійовича головою Львівської облдержадміністрації президент підписав 5 лютого 2020 року. З’явився указ на сайті Офісу президента в четвер, 6 лютого. Зі слів глави держави, Максим Козицький координуватиме всі проблемні питання області у співпраці з нещодавно призначеним віцепрем’єр-міністром – міністром розвитку громад і територій Денисом Шмигалем.
Нагадаємо, ще 27 грудня 2019 року 38-річний львівський бізнесмен Максим Козицький подав декларацію як кандидат на посаду голови Львівської ОДА. Він був одним із претендентів на посаду очільника Львівщини, якого президент запропонував жителям нашої області у фейсбук-опитуванні в червні 2019-го. Влітку головою Львівської ОДА призначили Маркіяна Мальського, в грудні глава держави звільнив його своїм указом.

фото: Офіс президента
«Хочу подякувати за довіру президентові України Володимирові Зеленському і тим сотням людей, які підтримували мою кандидатуру під час громадського обговорення в соціальних мережах у червні минулого року і підтримали зараз. Мені довірили очолити виконавчу владу області у непростий період. Переконаний, що Львівська облдержадміністрація має стати надійним гарантом дотримання Конституції та законодавства на території Львівщини. Уся громада Львівщини повинна працювати на те, щоб наша область ставала багатшою, привабливішою, комфортнішою, безпечнішою для мешканців краю, гостей. А також успішним прикладом для інших областей і надійним партнером для іноземних інвесторів. Тому менше слів – більше діла!» – акцентував очільник Львівщини Максим Козицький.
Максим Козицький прийшов у державне управління з бізнесу. Народився 1981 року у Львові. Навчався у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа» (магістр медицини).
Також закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент організацій» та Львівський національний університет ім. І. Франка (спеціаліст з обліку і аудиту).
Працював лікарем-інтерном з хірургії у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, потім – лікарем-методистом Львівського обласного центру здоров’я.
Як інформує сайт Львівської ОДА, у 2007 – 2010 роках був членом спостережної ради ТОВ «Укрнафтогазінвест». З 2010-го до 2014-го – заступник генерального директора з загальних питань ТОВ «Укрнафтогазінвест». У 2014 – 2016 роках – заступник генерального директора ТОВ «Прикарпатська енергетична компанія». Максим Козицький має досвід управління підприємствами, потужний і успішний менеджер, який уміє формувати команду. У 2018 році став лауреатом загальнонаціональної премії «Людина року» в номінації підприємець року.
«Це добре, що такий притомний, фаховий, інтелігентний чоловік очолив обласну адміністрацію. Витриманий та вихований у спілкуванні, чіткий у рішеннях, працьовитий, має стратегічне бачення. Не заради похвалити, але саме таким знаю його: разом йшли на вибори, дискутували, думали, допомагали іншим, часом радилася з ним. Новопризначеному голові ЛОДА буде непросто: Львівщина зараз чи не єдиний плацдарм для тих політичних сил, які ще сподіваються обійняти втрачені владні крісла у Києві. Буде багато маніпуляцій, загравань і критики. Тому треба мати нерви, як дроти, і не йти на домовленості з тими, в кого інтерес власний важить більше, аніж інтерес людей. Чомусь маю певність, що Максим Козицький дасть собі раду», – написала у фейсбуці депутатка Львівської облради Парасковія Дворянин.

Під час робочої поїздки на шахту «Межирічанська» Державного підприємства «Львіввугілля» глава держави ознайомився з роботою пункту керування шахтою та оглянув промисловий майданчик. Шахтарі скаржилися на наявність заборгованості перед ними із заробітної плати. Глава держави наголосив, що до кінця лютого мають бути виплачені поточні заборгованості на цій шахті. «До кінця лютого ми повинні закрити понад 22 мільйони гривень на цій шахті», – сказав Володимир Зеленський. Крім того, президент зазначив, що будь-які ініціативи уряду щодо подальшого реформування вугільної галузі обговорюватимуть із шахтарями. «Якщо в уряду є трансформація вугільної промисловості в цілому, спочатку будуть плани, потім обговорюватимемо їх із суспільством, потім говоритимемо з шахтарями», – сказав він.
Глава держави зауважив, що під час узгодження плану реформи вугільної галузі потрібно буде вирішувати, які державні шахти підлягатимуть модернізації. Якщо неможливо буде вдосконалити процеси виробництва на окремих шахтах, держава зобов’язана запропонувати працівникам іншу роботу з рівнозначною зарплатою. «Якщо ми, держава, не дамо вам альтернативи, ніхто нічого не закриватиме», – заявив президент.
Зі свого боку керівник Офісу президента Андрій Богдан наголосив, що наразі влада працює над формуванням такого законодавства, яке допомогло б заохотити іноземних інвесторів відкривати нові підприємства в регіонах нашої держави, інформує Офіс президента. «Коли в нас будуть нормальні економічні умови, тоді тут відкриватимуться підприємства. Ми зараз якраз реформуємо умови праці інвестора в державі, щоб вони могли відкриватися. Тут хороші, кваліфіковані робітники», – додав Андрій Богдан.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.0089 / 4.11MB / SQL:{query_count}