Конкурс проєктів місцевих ініціатив: 1111 проєктів-переможців

Найбільше переможців – проєкти Радехівського та Мостиського районів

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив затвердила потенційних переможців конкурсу.
Відтак у рамках Програми проєктів обрали 1111 переможців.
На Конкурс було подано 2609 заявок, з яких 2170 – зареєстровані. Загальна сума з обласного бюджету на реалізацію 1111 проєктів – 134,4 млн грн, інформує пресслужба Львівської ОДА. Найбільше коштів спрямують на пріоритет «Освіта», «Культура» та «Інші пріоритети».
«Проаналізувавши індекс податкоспроможності, цього року ймовірність виграшу менших громад зросла. Це свідчить про те, що підтримка місцевої ініціативи діє. Як профільний заступник я задоволений тою кількістю проєктів, які перемогли у пріоритетах «Освіта», «Медицина», «Спорт та культура». Якісь проєктів – на високому рівні. Видно, що над проєктами якісно працювали. Окрім того, серед цьогорічних переможців представлені всі території”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
З його слів, найбільше переможців – проєкти Радехівського та Мостиського районів.
До 14 лютого сільські, селищні, районні ради повинні подати рішення про співфінансування в розрізі кожного об’єкта. У випадку, якщо таких рішень не буде – проєкти будуть вилучені із переможців.
Цього року процедуру пришвидшили, аби якомога швидше дати можливість розпочати реалізацію проєктів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8141 / 4.07MB / SQL:{query_count}