Заслужена перемога!

Марія Малачинська перемогла в конкурсі на посаду директора Львівського обласного перинатального центру

фото: Катерина Птаха
На посаду директора Львівського обласного перинатального центру обрали Марію Малачинську, яка зараз очолює Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення. Таке рішення підтримала конкурсна комісія, яка 23 січня провела своє засідання. За Марію Малачинську проголосували 6 членів комісії. На цю посаду ще претендувала Ірина Біль. Обидві кандидатки представили своє бачення розвитку установи на короткострокову та довгострокову перспективу.
Отже, конкурсна комісія рекомендуватиме депутатському корпусу Львівської облради затвердити кандидатуру Марії Малачинської на посаду директора Львівського обласного перинатального центру та укласти з нею контракт терміном на 5 років.
Марія Малачинська – професіонал у своїй галузі, Лікар від Бога і Особистість, яка так любить свою професію! Це достойний вибір! «Львівська Пошта» щиро вітає Марію Йосипівну з перемогою у конкурсі і зичить, аби все заплановане вдалося.
Нагадаємо, що перинатальному центру не могли обрати керівника з 2018 року. Тоді конкурс оголошували двічі, а конкурс торік став третім. Із квітня 2019-го перинатальний центр тимчасово очолює Олександра Бойчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.9797 / 4.05MB / SQL:{query_count}