Львівський клуб файкарів запрошує на Свято файки!

У суботу, 25 січня, у Львові відбудеться Свято файки. Львівський клуб файкарів (Lviv Рipe Сlub) запрошує охочих на свято, яке відбудеться у ресторані «Королівська пивоварня»

«Початок свята о 10.00. Початок турніру з повільного паління файки о 14.00. Це наш перший ювілей. «Галицька файка» вп’яте щиро приймає друзів на традиційному відкритому турнірі з повільного паління люльки, відкриває новий сезон зустрічей любителів смачно покурити і продегустувати різні сорти файкового тютюну. Цей рік є визначним для нас, бо 20 лютого 1969 року була створена всесвітня Асоціація файкових клубів (СІРС), членом якої є Україна. Цього року участь у турнірі «Галицька файка 2020» беруть наші колеги з клубів України, Чехії та Словаччини. 12 – 13 жовтня 2019 року у місті Львів, у нічному клубі «Малевич», під егідою СІРС, був проведений кубок світу з повільного паління файки де брали участь двадцять дві країни світу», – зазначають організатори  свята.
Два дні особливої атмосфери в самому серці Львова для цінителів люльки, хорошої кави та дружнього спілкування, розділяючи цінності та інтереси, історичної спадщини культури паління люльки.
Перші згадки про Львівський клуб файкарів знайдено у Музеї файки та дзвонів м. Перемишль (Польща) і датовано 1896 роком. Там сказано, що в 1896 році в Перемишлі був великий чемпіонат Європи з куріння люльок, зафіксовано, що в ньому брали участь 10 учасників Львівського файкового клубу. А Львівський клуб файкарів 21 століття відновив свою діяльність у 2005 році. Основними напрямками діяльності клубу є популяризація культури паління файки, де під смачний димок ведуться довгі та невимушені бесіди про збереження традицій культури паління файки, про козаків із їхніми глиняними люльками чи про фруктові і букові файки гуцулів. Люлька (файка) – джерело насолоди кращими сортами тютюну і майстерністю блендерів (фахівців зі змішування сортів тютюну).
«На такому святі можна відкрити для себе зовсім інший світ! Від мистецтва виготовлення люльки до давніх традицій різних народів. Дізнатись, які трави клали наші козаки у люльки, щоб бути здоровими. На події будуть гості з різних країн, які відкриють для себе Україну і будуть представляти свою. У час, коли ритм життя несеться зі шаленою швидкістю, тут панує спокій і цікаве спілкування, яке знайомить нас з новими відкриттями», – зазначає модельєрка та дизайнерка Львова Івона Лобан.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.7299 / 4.07MB / SQL:{query_count}