Львівщину відвідав голова Державної митної служби

На пункті пропуску «Краковець – Корчова» Максим Нефьодов відкрив сканувальну систему для вантажних транспортних засобів

Відтепер перевірка фур здійснюватиметься швидше та ефективніше.  «Ми нарешті запустили в роботу величезний довгобуд, який тягнеться вже майже два роки. Це стаціонарні сканувальні системи. Цих стаціонарних сканувальних систем в Україні загалом є сім. Вони, згідно з планом, усі введені в роботу. Це дуже потужний безпековий інструмент, який допоможе нам у боротьбі з контрабандою. Ми пройшли увесь шлях повного супротиву, і сьогодні нарешті показуємо не те, що буде чи планується, але й працює прямо зараз», – наголосив голова Державної митної служби (ДМС) України Максим Нефьодов, інформує пресслужба ЛОДА.
Окрім того, він зазначив, що перші декілька місяців на цій системі будуть тренуватися, а також визначати, які саме вантажі потрібно сканувати, скільки часу це буде займати, які проблеми можуть виникнути. «Сканер уже працює, він реально кожного дня шукає порушення і контрабанду, яку ми не хочемо, щоб вона потрапила на в’їзд в Україну або щось було вивезено з нашої держави», – додав Максим Нефьодов.
Зауважимо, що сканування вантажів відбувається без огляду посадовими особами митниці, а отже, перевірка вантажу відбувається удесятеро швидше. Інакше доводилося б витрачати додатковий час та кошти на розвантаження та інші супровідні процедури. «Ми чітко розуміємо, що чудес у цьому житті не буває. І чітко розуміємо, що це обладнання не є панацеєю від усіх наших проблем, які зараз існують, але будь-яка найважча чи найбільша дорога розпочинається із першого кроку. І сьогодні він зроблений. Результат – це є тільки системний підхід і системна робота. Маємо чітке і стійке переконання в тому, що це обладнання спричинить відповідний позитивний фактор», – наголосив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.
За словами в.о. начальника Галицької митниці ДМС Володимира Цабака, пункт пропуску «Краковець – Корчова» щодня здійснює пропуск в середньому до 10 тис. осіб, до 3,5 тис. легкових транспортних засобів, а також до 500 вантажівок. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4182 / 3.97MB / SQL:{query_count}