Від оперного – до Стрийського парку

Демонтований біля оперного театру фонтан передали в один із найгарніших парків міста

Демонтований чашовий фонтан біля Львівської опери передали у Стрийський парк. Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.
«Саму конструкцію старого фонтану біля оперного театру вже є демонтували. Її передали у Стрийський парк і планують використати для ремонту фонтану «Русалка», – зазначає Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
Наразі довкола фонтану ще демонтують плитку, яку перевезуть у ШРП Галицького району. Після цього до робіт приступить компанія «Сокар», яка власним коштом облаштує на площі сухий фонтан. Нагадаємо, що фонтан перед оперним театром запрацював у травні 2008 року. Це був перший штучний фонтан, який збудували у Львові за часів незалежності. Та замінити його хотіли ще з 2015 року і у такий спосіб покращити імідж міста. За проєктом, на площі перед оперним театром облаштують сухий фонтан на кшталт того, який працює на площі Митна, а довкола замінять мощення, висадять нові дерева та встановлять місця для відпочинку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4229 / 3.95MB / SQL:{query_count}