Прийди на майстер клас – врятуй дитину!

У Домі Франка збирають кошти на лікування чотирирічної львів’янки Софійки

У суботу, 28 грудня, о 14.00 Дім Франка (вул. Івана Франка 150-152) запрошує на майстер-клас «Благодійна шопка для Софійки». Учасників навчать робити різдвяні шопки та віночки. Кошти від участі та ярмарку готових виробів підуть на лікування 4-річної Софійки.
Дитина має спінальну м’язову атрофію, вона не ходить і не стоїть, може стояти лише за допомогою спеціального пристрою – вертикалізатора. У Софійки слабкі м’язи, кістки, дихає дівчинка не на повні легені. Вона потребує дороговартісного лікування і спеціального харчування.
«Щомісяця ми докладаємо багато зусиль та праці, ходимо на масаж, плавання, реабілітації, а ще дитина приймає різні дорогі вітаміни, амінокислоти та спецхарчування, щоб її м’язи мали силу, не атрофувались та не прогресував остеопороз. Щомісяця ми витрачаємо 15 тисяч гривень. А кожні три місяці — ще вісім з половиною тисяч гривень на реабілітацію. Це дуже потрібно для Софійки, для зміцнення її м’язів і здоров’я», – розповідає мама дівчинки Ольга Матвіїшин.
Ольга Матвіїшин постійно з дитиною і встигає заробляти на лікування своїми роботами. Вона професійна художниця, організовує цей майстер-клас.
Вартість майстер-класу – 360 грн. На ньому можна буде придбати також готові митецькі прикраси та сувеніри. Усі кошти передадуть на лікування дівчинки.
Також сім’ї можна допомогти переказом коштів на картку «ПриватБанку»: 5168 7573 7987 9655, Матвіїшин Ольга Ігорівна (мама Софійки).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4393 / 3.96MB / SQL:{query_count}