Перепустка для проїзду в центр міста: куди звертатися?

“Довший час проживав за кордоном. Повернувшись, довідався, що діють обмеження щодо заїзду автомобілем в центральну частину Львова і що для цього потрібна спеціальна перепустка. Скажіть, будь ласка, де можна одержати таку перепустку, скільки часу вона діятиме та як відновити її за потреби?” Ігор Зозуля, м. Львів

Марта Федорчак,
керівниця Центру надання адміністративних послуг у м. Львові (пл. Ринок, 1):  
“У грудні 2018 року Рішенням виконавчого комітету №1287 затверджене Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частина міста Львова, обмеженої проспектом Свободи, площами Торгова і Данила Галицького, вулицями Підвальна, Валова і площею Міцкевича. Дія цього Положення поширюється на всі транспортні засоби, які перетинають межі пішохідної зони, окрім велосипедів.
Згідно з Положенням, мешканці, які мають власний автомобіль, проживають та зареєстровані на території пішохідної зони, або ж власники житлових приміщень, які є на території пішохідної зони і які мають власний автотранспорт, отримують перепустку на право в’їзду в пішохідну зону. До слова, з часу дії Положення вже близько пів тисячі мешканців отримали ці перепустки. Однак така перепустка не дає права на наскрізний проїзд через пішохідну зону: в’їзд у пішохідну зону і виїзд із неї здійснюється через спеціальні технічні пристрої – боларди!
Для отримання перепустки на право в’їзду в пішохідну зону заявники можуть звернутись у ЦНАПи. Їхні адреси: площа Ринок, 1 (бічний вхід), проспект Червоної Калини, 72-а, вулиці Левицького, 67, Хвильового, 14-а, Виговського, 32, Чупринки, 85, Шевченка, 374. Зі собою потрібно мати оригінали документів: заяву на ім’я керівника ЛКП “Ратуша сервіс”; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу; посвідчення водія; паспорт громадянина України; довідку про реєстрацію місця проживання (у разі, якщо дані не оновлені в Реєстрі територіальної громади); документи, які засвідчують право власності на житлове приміщення (за необхідності).
Додам, що рішення про надання перепустки ухвалює постійно діюча комісія, утворена при ЛКП “Ратуша сервіс”. Термін прийняття рішення становить 10 робочих днів. Зауважу, що термін дії перепустки – два роки, видається вона на один автомобіль для одного житлового приміщення (квартири, житлового будинку). Передавати перепустку іншим власникам транспортного засобу забороняється!
Щодо автомобілів, які обслуговують мешканців пішохідної зони, та підприємств, закладів на території пішохідної зони, які здійснюють розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо, діють обмеження у часі протягом доби на право в’їзду. Безоплатно вони можуть заїжджати з 06.00 до 08.00, а з 08.00 до 11.00 уже на платній основі!
Для зручності перепустки можна замовляти на шість або на 12 місяців одразу.
У разі, якщо перепустка втрачена (загублена, викрадена), її власнику необхідно звернутись із заявою на ім’я керівника ЛКП “Ратуша сервіс” через один із ЦНАПів міста з проханням анулювати втрачену перепустку і видати нову.
Із додатковими запитаннями мешканці можуть звертатись у ЦНАПи або зателефонувати на номер 297-57-95”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4350 / 3.99MB / SQL:{query_count}