Повірка лічильників води: коли, як і за скільки?

«Нещодавно отримала повідомлення від Львівводоканалу, де зазначили, що прилади обліку води підлягають обов’язковій повірці кожні чотири роки. Маю два лічильники, на гарячу та холодну воду. Скажіть, будь ласка, чи насправді обов’язкова така повірка, наскільки довгою і дорогою є ця процедура?» Ольга Климович, м. Львів

Марія, 
оператор ЛМКП «Львівводоканал»:
«Справді, кожні чотири роки потрібно робити повірку лічильників води! Є три варіанти, аби ваш лічильник повірили. Перший варіант: робите телефонне звернення, на розпломбування лічильника приходить контролер і виписує акт. Далі самостійно знімаєте лічильник і приносите до нас (вулиця Зелена, 64, приміщення Львівводоканалу). Якщо принесете до 11.00, то опісля 14.00 вже можна буде його забрати. За перевірку двох лічильників вам доведеться заплатити 482 гривні 70 копійок.
Другий варіант: якщо наші робітники прийдуть самі знімати лічильник, повіряти його і встановлювати на місце – це коштуватиме 818 гривень 80 копійок. На місці лічильника залишать вставки, тож воду матимете у користуванні. Третій варіант: на місці, не знімаючи (якщо є нормальний доступ до лічильника), повірити лічильник коштуватиме 735 гривень. Всі ці тарифи регульовано законодавчо. Перед цією процедурою варто подбати, щоб у будинку були крани для перекриття води. Якщо не маєте їх, то треба заздалегідь домовлятись із ОСББ, аби ті перекрили воду на стоякові, щоб не затопити себе і інших.
Додам, щойно контролер випише акт, за місяць треба зробити повірку лічильників. Після виписування акту лічильник знімають із обліку. Тоді рахунок використаної води нараховуватимуть за середнім тарифом, який був впродовж трьох попередніх місяців. Якщо протермінуєте, вам нарахують суму за нормою (кількість прописаних людей у будинку).
Докладну інформацію можна дізнатись за тел.: 240-01-00, (067) 310-09-49».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4248 / 3.97MB / SQL:{query_count}