Стань донором для онкохворих!

У Львові відбудеться збір крові та волосся від проєкту Яніни Соколової “Я, Ніна”

У вівторок, 5 листопада, у Львові відбудеться збір донорської крові та волосся Red Brunch для людей з онкозахворюваннями. Стати донором можна з 09.00 до 12.30, прийшовши до BankHotel Lviv, що на вул. Листопадового Чину, 8. Ініціатива належить команді проєкту “Я, Ніна”. У Києві такі дні донорства відбуваються кожного першого вівторка місяця. У Львові така благодійна акція відбудеться вперше! 
За результатами чотирьох київських Red Brunch 240 людей стали донорами крові, а це означає, що вже врятовано 720 життів. Окрім цього, 17 людей віддали своє волосся на виготовлення перук для дітей, що втратили власне волосся внаслідок хіміотерапії.
Що ви отримаєте, якщо станете донорами?
– Попередню онлайн-консультацію від партнера проєкту “ДонорUA”;
– пам’ятний браслет від Guzema Jewelry, які носить уся команда #ЯнінаCrew;
– частування від BankHotel Lviv до та після здачі крові;
– почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові;
– талон на обід.
Як стати донором волосся?
Red Brunch разом із соціальною ініціативою Hair For Share облаштує мобільну перукарню. Кожен охочий з волоссям довжиною понад 35 см може пожертвувати його на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Професійний перукар обріже ваше волосся та передасть у майстерню, яка виготовляє перуки. А також зробить вам стильну стрижку. Виготовлення перук оплачує ініціатива Hair For Share. Також ви можете принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більше ніж 5 років тому і воно добре збереглось. Волосся може бути сивим або пофарбованим. Не приймають волосся тільки після хімічної завивки.
Реєстрація для донорів волосся: https://bit.ly/33Pi4lS
Реєстрація для донорів крові: https://forms.gle/tk9gRGgtnT8f8KKt5
Участь можлива лише після реєстрації!
Докладна інформація про подію на фейсбук-сторінці.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3076 / 4.07MB / SQL:{query_count}