Коли батареї стануть гарячими?

Опалювальний сезон у Львові: спершу в школах, дитсадках і медзакладах

До кінця тижня синоптики прогнозують похолодання. За інформацією Галини Слічної, заступниці міського голови Львова з гуманітарних питань, із 4 жовтня теплопостачальні підприємства подаватимуть теплову енергію на підставі письмових звернень керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури. Водночас, як запевнив Олександр Одинець, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради, теплопостачальні підприємства повністю готові до опалювального сезону: підготовлені 154 котельні, 169 центральних теплових пунктів та 567 кілометрів теплових мереж.
«Через пониження температури із 4 жовтня розпочинається опалювальний сезон у школах, садках, закладах охорони здоров’я та культури. Теплопостачальні підприємства подаватимуть теплову енергію на підставі письмових звернень керівників закладів освіти, охорони здоров’я та культури», – каже Галина Слічна, інформує пресслужба міськради.
Як повідомив Олександр Одинець, підписане розпорядження міського голови про початок опалювального сезону в закладах гуманітарного блоку: школах, дитсадках, медичних закладах та закладах культури.
«На сьогодні міські теплопостачальні підприємства повністю готові до опалювального сезону. Підготовлені 154 котельні, у тому числі одна ТЕЦ і дві теплоцентралі, 169 центральних теплових пунктів та 567 кілометрів теплових мереж. Зокрема, майже 4 кілометри теплових мереж замінили на попередньо ізольовані труби. Підписане розпорядження міського голови про початок опалювального сезону в закладах гуманітарного блоку: школах, дитсадках, медичних закладах та закладах культури. Подачу теплоносія здійснюватимуть виключно за письмовими зверненнями цих установ. Це рішення прийняте у зв’язку з тим, що в цих будівлях є окремі норми температурних режимів, відповідно для комфортного перебування там треба розпочинати опалювальний сезон», – зазначив Олександр Одинець.
Нагадаємо, що опалювальний сезон для населення розпочинається, якщо середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох діб опуститься нижче +8°С!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.5795 / 4.08MB / SQL:{query_count}