Підтримаймо львівські товари і бренди!

У Палаці мистецтв із 3 до 7 жовтня триватиме виставка-ярмарок “Львівський товаровиробник”, де місцеві виробники представлять свої товари

фото: Олег Огородник
Уже вдванадцяте у жовтні у нашому місті львівські товаровиробники презентуватимуть свою продукцію. У Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) до 7 жовтня триватиме виставка-ярмарок під назвою “Львівський товаровиробник”. Там ви зможете побачити, приміряти, скуштувати і придбати речі місцевого виробника. Традиційно на виставці виробники представлять одяг, взуття, продукти харчування, сувенірні вироби, побутову техніку, товари повсякденного вжитку та хендмейд. Загалом цього року зголосилося брати участь у ярмарку понад 60 львівських товаровиробників із Львова та інших регіонів України. Серед них є добре відомі, наприклад, “Маяк”, “Весна – Захід” чи “Іскра”, але є й нові.
“Традиційно мета такого заходу – популяризація львівських товарів і брендів. Із тих, хто вперше долучається до ярмарки цього року – це TeenBerry, львівський бренд зручного одягу для сну, дому та відпочинку. Приватне підприємство “Світ сну” також пропонуватиме товари для сну: наматрасники, ковдри, постіль, подушки. Batiar представить на виставці вироби з нетрадиційною вишивкою. Будуть й фірма “Автоматик”, яка виробляє цистерни, баки для котлів, “Західполіфом” – виробник поролону. Цікавий виробник товарів “Електро”, який виробляє “велосипеди” для сонячних батарей. Із нових – це компанія Eco Candles, яка спеціалізується на виробництві декоративних та екосвічок для дому та декору на будь-який смак”, – зазначила Юлія Трохимчук, заступниця начальника відділу ділових індустрій департаменту економічного розвитку Львівської міськради.
Щодо цін, то продукцію на ярмарку можна буде придбати переважно за цінами виробника. Постійним покупцям на місці можуть зробити суттєву знижку.
“Ми не диктуємо, які ціни виставляти товаровиробникам, а лише заохочуємо їх брати участь у ярмарку. Традиційно львівські товари справді якісніші. А якість не може бути нині дешевою. Це не продукція завезена з Китаю чи Туреччини…”, – веде далі співрозмовниця.
Також під час виставки проводитимуть всеукраїнський конкурс “Битва модельєрів”, фестиваль перукарського мистецтва “Галицький талант”, фестиваль краси та здоров’я Art Beauty.
Для підприємців та бізнесменів проведуть семінар “Можливості для зростання бізнесу”, а львівські модельєри представлять показ власних колекцій на Fashion Palace. Соціальною складовою цьогорічного заходу стане інклюзивний показ у супроводі камерного симфонічного оркестру, майстер-класи від соціального підприємства “Рукомисли”.
До того ж відбудеться захід “Бабусина скриня”, який приурочено до Дня людей похилого віку. Також заплановано ходу та виставку вишиванок,  конкурсних робіт дитячого малюнка “Купуй львівське!”.
Виставка-ярмарок працюватимуть із 09.00 до 18.00. Докладну інформацію можна дізнатись за тел.: (032) 297-59-80 або написати лист на e-mail: ver.lviv.mail@gmail.com.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
32.1780 / 4.08MB / SQL:{query_count}