Турківщина запрошує на Європейські дні добросусідства

Організатори хочуть привернути увагу до потреби створення нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні

27 – 28 вересня у селах Сянки та Боберка Турківського району відбудуться Європейські дні добросусідства. Захід спільно проводять Турківська райрада та Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна”. У програмі Європейських днів добросусідства: проведення Форуму транскордонної співпраці, презентація можливостей розбудови українсько-польського кордону у селі Боберка, футбольний матч добросусідства, закладення транскордонного лісу, змагання “надзвичайників”, виставка техніки рятувальників та прикордонників, а також концертна програма за участю українських та польських гуртів і “Карпатська дискотека”.
Головна мета – ще раз привернути увагу до необхідності створення нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Це допоможе нівелювати бар’єри та змінити життя громад на прикордонних територіях і з українського, і з польського боків.
“Для Львівщини є вкрай необхідним та важливим розбудова нових пунктів пропуску. Ті, які у нас є, не можуть забезпечити швидкий та комфортний перетин кордону. Тому такими днями добросусідства прагнемо привернути увагу до Турківщини як прикордонного району області та пришвидшити питання будівництва ПП “Боберка – Смольник”, – каже голова Львівської облради Олександр Ганущин.
Також усім охочим пропонуватимуть поставити свій підпис під зверненням до перших осіб країни щодо необхідності відкриття пункту пропуску у с. Боберка Турківського району.
“Перехід у селі Боберка вкрай необхідний, адже може суттєво скоротити час добирання до кордону не тільки мешканцям Турківського району Львівщини, а й сусідніх районів, і навіть із інших областей. І це дасть можливість покращити економічну та соціальну ситуацію у цьому регіоні”, – розповідає голова Турківської райради Володимир Лозюк.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7179 / 4.07MB / SQL:{query_count}