Палії сухостою, зупиніться врешті-решт!

До боротьби із підпалом трави залучать поліцію і мисливців

Очільник Львівщини Маркіян Мальський доручив ГУ Держгеокадастру області надати інформацію про всіх власників земельних ділянок, де виявили самовільне спалення сухої рослинності. Інформація потрібна для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Коли ж надходитимуть нові повідомлення про спалювання трави чи листя, то за зверненнями сільських, селищних голів, керівників лісогосподарських підприємств поліція проводитиме слідчі дії для виявлення та притягнення до відповідальності винуватців пожеж.Також на Львівщині проведуть профілактичну роботу з підприємствами агропромислового комплексу та населенням. В області встановлять білборди з інформацією про відповідальність за спалювання сухої рослинності уздовж автомобільних доріг, залізничних колій, лісів, у населених пунктах. Пам’ятки будуть і в громадському транспорті.
Також організують роботу з мисливцями, аби забезпечити належну охорону мисливських угідь та притягнути до адмінвідповідальності підпалювачів.
Управління водних ресурсів на Львівщині має привести в робочий стан меліоративні системи, що проходять через лісові масиви і торфовища, а також проконтролювати підготовку меліоративних каналів, що є на балансі органів місцевого самоврядування.
Крім того, на Львівщині проводитимуть рейди для контролю за несанкціонованим спалюванням трави і листя, інформує прес-служба Львівської ОДА.
Спалювати листя чи суху траву забороняє законодавство. За такі дії можна отримати штраф від 340 до 1 360 грн, а якщо це роблять підприємці, то від 850 до 1700 грн.
У Мінекології хотіли підвищити штрафи за спалювання трави і листя, але наразі цього не зробили.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0911 / 4.06MB / SQL:{query_count}