Дорожньо-ремонтна кампанія – 2019

До кінця року на Замарстинівську поїде трамвай. А вже у жовтні для проїзду відкриють вулицю Пластову і розпочинатимуть ремонт вулиці Курмановича

У Львові триває капітальний ремонт вул. Замарстинівська, на ділянці від вул. Торф’яна до Гайдамацької. У межах реконструкції замінюють увесь комплекс мереж, колекторів і дорожнє покриття.
“Майже завершились роботи в напрямку до вулиці Гайдамацька зі заміни колектора, інженерних мереж. Підключено вже новий водогін. Зараз приєднують будинки до нового колектора. Наразі залишилось ще замінити близько 150 метрів колектора, проте потрібно робити обережно, адже там є будинки, які можуть піддатись руйнації. Тому досліджуємо, як це ліпше зробити. Доки ми вирішуємо цю ситуацію, підрядник займається іншою ділянкою дороги, аби завершити всі роботи вчасно”,– зазначив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.
На ділянці від вул. Липинського до Торф’яної роботи проводять найшвидше.
До проєкту реконструкції додадуть ремонт розворотного кільця на кінцевій трамвая №6 та встановлення стрілочних переводів, щоб продовжити трамвайну лінію Замарстинівською, повідомили в пресслужбі ЛМР.
“Є ще низка технічних питань, але та команда, яка зараз тут працює, знає що і як робити. До кінця цього року вулиця Замарстинівська буде відкрита для проїзду автотранспорту, трамваїв. Загалом все йде за планом”, – підсумував міський голова Львова Андрій Садовий.
Нагадаємо: капітальний ремонт Замарстинівської розпочали у березні 2018-го. За проєктом реконструкція триватиме 22 місяці. Початкова вартість робіт – 84 млн грн. Паралельно з 8 липня тривають дорожні ремонтні роботи на вул. Пластова. Зокрема, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської. Днями вулицею дорожники повинні прокласти верхній шар асфальту. Як повідомили в ЛКП “Львівавтодор”, за сприятливих погодних умов, завершити роботи зможуть вже у жовтні. Опісля відремонтовану ділянку ще облагородять та нанесуть розмітку. Вартість ремонту дороги становить понад 51 млн грн.
Тоді як наприкінці вересня – на початку жовтня у Львові розпочинатимуть  ремонт вул. Курмановича. Вулицю ремонтуватимуть на ділянці від вул. Академіка П’ясецького до вул. Данила Апостола. “У кінці місяця розпочнемо ремонт вулиці Курмановича. Це дуже складна ділянка, де дорога є одною з найбільш проблемних в місті. Думаю, до кінця року встигнемо виконати ще великий об’єм робіт”, – зазначив Андрій Садовий.
У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначили, що тендер на ремонт цієї вулиці вже провели. Зараз готують документи для підписання угоди з переможцем тендеру. “На вулиці Курмановича буде проведено капітальний ремонт. Наразі маємо бюджетних призначень на ці роботи сумою 36 мільйонів гривень, загалом проєкт коштує 71,5 мільйона гривень. Там буде замінено дорожнє покриття, облаштовано дощову каналізацію, велопішохідну інфраструктуру, газони, хідники, замінять водопровід і освітлення”, – резюмував в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1300 / 4.07MB / SQL:{query_count}