Ініціативні та соціально відповідальні

Жінок запрошують долучатися до Жіночої ділової палати України, яка запрацювала у Львові і яка має багато амбіційних планів. Її членкинями є вже майже 120 жінок

Жінки, коли гуртуються разом, то вони можуть гори перевертати і робити багато добрих справ, зокрема благодійних. У Львові створили Жіночу ділову палату України – першу в нашій державі. Її президентом стала Наталія Карпенчук-Конопацька, за плечима якої понад 10 років праці у Львівській торгово-промисловій палаті. Саме Наталя Карпенчук-Конопацька у Львівській ТПП торік заснувала Комітет з питань розвитку жіночого підприємництва на Львівщині. Це креативна та ініціативна жінка з чуйним і добрим серцем, яка долучається сама і закликає інших долучатися до благодійництва.
Комітет під її керівництвом провів кілька цікавих бізнес-сніданків, жіночі форуми, тренінги. Тепер для жінок є новий потужний комунікаційний майданчик, у планах якого проведення ще цікавіших заходів, тренінгів, семінарів, бізнес-сніданків, де жінки спілкуватимуться та обмінюватимуться ідеями, спільно втілюватимуть задумане. Членкинями Ділової жіночої палати вже є майже 120 жінок – запрошують долучатися жінок.
Як вже писала «Львівська Пошта», діяльність Жіночої ділової палати України буде спрямована на розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва, самореалізації жінок, посилення їхньої ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства, формування ділових зв’язків жінок-підприємиць Львівської області з представницями бізнесу інших регіонів та інших країн світу.
«За цей рік Комітет з розвитку жіночого підприємництва проробив значну роботу. Ділові бізнес-зустрічі, семінари, жіночі форуми – все це дозволило об’єднати навколо комітету багато жінок-підприємців. Продовжуйте цю роботу та досягайте нових вершин», – зазначив перший заступник очільника Львівщини Василь Лозинський.
«Жіночу ділову палату презентували у Палаці Потоцьких у межах  Міжнародної жіночої бізнес-асамблеї. Дякую всім учасникам та партнерам, адже ми провели дуже гарний захід. Творімо спільно історію жіночого бізнес-середовища України. Попереду новий цікавий рік, багато нових проєктів і тішуся, що у ньому ми усі разом! Нам важлива спільна комунікаційна платформа, де зможемо спільно розвиватися. Перша в Україні Ділова жіноча палата створена для жінок. Тепер розпочинаємо працювати в робочому режимі. Зокрема, 27 вересня стартуємо одразу з трьох подій. Перша – бізнес-сніданок у польському консульстві у Львові щодо можливостей співпраці для жінок між Україною та Польщею. Друга – Форум соціальної відповідальності бізнесу. До слова, саме соціальна відповідальність бізнесу, яка є вкрай важливою і на часі, серед пріоритетів роботи нашої палати. Віцепрезидентом Жіночої ділової палати є Ірина Плахтій, співзасновниця і голова правління Благодійного фонду «Із янголом на плечі», яка у нас відповідає за соціальний напрямок. Третя – 27 вересня у Львові відбудеться конкурс-промоція «Обличчя міста», – розповідає Наталія Карпенчук-Конопацька.
Зі слів співрозмовниці, значний акцент палата робитиме на тему здоров’я жінок. Зокрема, з Львівським онкоцентром у межах онкопревенції у жінок буде можливість безкоштовно пройти скринінги та мамограму.
«Приємно, що Львівська ОДА підтримує розвиток жіночого підприємництва на Львівщині і вдячна їм за те, що вони віддали мені цілу панель «Коло жіночого партнерства» – захід відбудеться в межах економічного форуму. Це вперше в історії економічних форумів в області, що жінки матимуть окрему панель для обговорень!» – зазначає Наталія Карпенчук-Конопацька.
Опісля Ділова жіноча палата проведе у Львові другий жіночий діловий форум. «Багато компаній нас підтримують, за що їм щиро вдячна», – додає співрозмовниця. Також у планах палати – тренінги з лідерства, які проводитиме Галина Бордун. Окрім цього, членкині палати долучатимуться до благодійних акцій. У Діловій жіночій палаті розповідатимуть жінкам, як відкрити бізнес і успішно його вести, а також виходити на міжнародні ринки. Тут можна буде знайти партнерів щодо співпраці.
«Жіноча ділова палата України – платформа для об’єднання жінок навколо спільних цінностей, обміну досвідом, навчання, вдосконалення, створення дружніх відносин та взаємопідтримки. Наталія Карпенчук-Конопацька –об’єднуюча сила для жіноцтва! Саме вона зуміла за рік згуртувати навколо себе велику кількість жінок, зацікавити їх та запросити до участі у Жіночій діловій палаті», – каже Ірина Плахтій.
«Це була знакова подія для України. Дякую за ініціативу Наталі Карпенчук-Конопацькій, дякую за гарний старт та, сподіваюся, мудрим жінкам є сенс об’єднуватися та спільно робити країну кращою. У спільній співпраці та об’єднанні наша сила», – певна керівник центру «Жіночі перспективи» Любов Максимович.
Фото: Максим Ощіпко

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
20.4642 / 4.11MB / SQL:{query_count}