Призначено першого заступника Мальського

Першим заступником очільника Львівщини став 33-річний Василь Лозинський, який має досвід роботи на державних посадах

фото: пресслужба ЛОДА
Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський у вівторок, 27 серпня, під час апаратної наради представив свого першого заступника. Ним став 33-річний Василь Лозинський, який до призначення працював виконавчим директором Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.
Василь Лозинський народився 14 лютого 1986 року у м. Мостиська.
У 2007 р. закінчив Львівський університет за спеціальністю “міжнародні економічні відносини”, також  у Франковому виші здобув юридичну освіту. У 2016-ому закінчив Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України – “державне управління, магістр державного управління”.
Згідно з біографічною довідкою, яка є на сайті Львівської ОДА, Василь Лозинський працював у Львівському університеті внутрішніх справ (спеціаліст відділення міжнародних зв’язків), потім – у Міністерстві фінансів. У 2013-ому – начальник управління інвестиційної політики департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської ОДА (з 09.12.2013 департамент економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості перейменовано в департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості; з 09.12.2013 управління інвестиційної політики департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості перейменовано в управління промислової політики, капітальних вкладень та енергозбереження департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості).
З листопада 2014 по грудень 2015-го – директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА. З лютого 2016-го по травень 2016-го – заступник директора ТзОВ “Новодім”. Опісля й до призначення першого заступника голови Львівської ОДА – обіймав посаду виконавчого директора обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2335 / 3.97MB / SQL:{query_count}