Нова комунікаційна платформа для жінок України

Сьогодні жінки стають дедалі важливішою економічною силою, вони зарекомендували себе як висококласні професіонали, зокрема, в управлінській сфері та бізнесі, формуючи власну справу, впевнено створюючи нові підприємства та бізнесові структури різного рівня. Саме такі жінки стали ініціаторами створення Жіночої ділової палати України, яка буде постійним консультативно-дорадчим органом, утвореним з числа жінок-підприємців Львівщини, жінок – представників підприємств з метою сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні.
“Діяльність Жіночої ділової палати України  буде спрямована на розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва,  самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства, формування ділових зв’язків жінок-підприємиць Львівської області з представницями бізнесу інших регіонів та інших країн світу”, – каже Наталя Карпенчук-Конопацька,  президент Жіночої ділової палати України (на фото).
Львівська торгово-промислова палата спільно з Торгово-промисловою палатою м. Шауляй (Литва) в рамках офіційного візиту до Львова організовують Міжнародну Жіночу Бізнес-Асамблею, в рамках якої відбудеться представлення Жіночої ділової палати України. Захід відбудеться  у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) 5 вересня. Початок: о 10.00 

Оргкомітет Міжнародної Жіночої Бізнес-Асамблеї – Львівська торгово-промислова палата: 
Контактна особа: Смірнова Тетяна, помічник президента Жіночої ділової палати України  

Тел./факс:+38 032 295 01 25, +38 032 276 46 13
Е-mail:natalya@cci.lviv.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5888 / 4.07MB / SQL:{query_count}