Показники газового лічильника: як і коли можна подати?

“Часто забуваю і не встигаю своєчасно подати показники лічильника газу. Після чого мені надходять рахунки із завищеними сумами до оплати. Ходити в центри обслуговування, стояти в чергах і виясняти чому так – не маю змоги. Цікаво, як нараховують суму до оплати, якщо не подати вчасно дані спожитого газу та які сучасні способи їх подачі є?” Ольга Нестор, м. Львів

Ірина Палига,
фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ “Львiввгаз”:
– Важливо споживачам щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з першого по п’яте число, щоб оплачувати лише за спожиті куби газу. Якщо ж у вказаний термін споживач не передає показання лічильника, нарахування здійснюється розрахунковим методом – береться середнє споживання за аналогічний місяць минулого року.
Та є чимало зручних способів подати показання лічильника, не виходячи з дому. Спосіб №1 – через Особистий кабінет. Особистим кабінетом споживача можна користуватися як на сайті 104.ua, так і через мобільний додаток 104 Mobile. Для реєстрації кабінету необхідно вказати номер особового рахунку і суму останнього платежу. Детальну інструкцію, як зареєструватися в Особистому кабінеті, читайте на сайті 104.ua у розділі “Як зареєструватися”. Особистий кабінет чи Viber є одним із найшвидших способів подачі показників – процедура займає до 2 хв. часу.
Спосіб №2 – за допомогою мобільного додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Тестова версія 104 Mobile розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі ОС Android (версія 4.1 або вище). Для iPhone, який працює на операційній системі iOS 11 або вище – 104 Mobile Light.
Спосіб №3 – через чат-бот 7104ua у месенджері Viber. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести особовий рахунок, суму останньої оплати або номер лічильника. Зареєструватись можна за допомогою детальної інструкції: https://viber.104.ua.
Спосіб №4 – за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: “Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо”. Якщо клієнт отримав відповідь “Невірний формат”, це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу. Відправлення SMS на номер 7104 платне (орієнтовно 1 гривня).
Спосіб №5 – зателефонувати в контакт-центр, який працює без вихідних з 08.00 до 20.00, без обідньої перерви, за номером: (032) 29 07 104, (032) 24 23 104, 067 21 77 104 чи 067 33 32 104.
Спосіб №6 – електронною поштою: contact@lv.104.ua , вказавши номер особового рахунку або ПІБ та адресу.
Та зауважу, передані показання відобразяться в системі не одразу. На це може знадобиться від кількох годин (при передачі через Особистий кабінет на сайті 104) до п’яти робочих днів (через електронну пошту).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.3718 / 4.08MB / SQL:{query_count}