Долучайтеся до команди нескорених!

“Ігри нескорених – 2020”: бійців із Львівщини запрошують на тестування

Триває відбір до української збірної, яка представить Україну на “Іграх нескорених – 2020” у Гаазі 9 – 16 травня (Нідерланди). “Ігри нескорених” покликані через спорт сприяти процесу одужання та реабілітації ветеранів війни і діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, учасники яких отримали поранення, каліцтва, контузії або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій.
Цього року до збірної потрапить на п’ять осіб більше, аніж торік, адже квота збільшилася з 15 до 20 учасників. Як інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА, спортивне тестування у Львові відбудеться 13 липня на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (вул. Клепарівська, 39А).
Усі охочі пройти тестування у Львові повинні зареєструватися до 6 липня включно за посиланням.
Взяти участь можуть: усі ветерани та чинні військовослужбовці Збройних сил України, Нацгвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також учасники добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій АТО/ООС чи в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.
Документи, необхідні для участі у відборі на “Ігри нескорених – 2020”:
– копія посвідчення УБД чи інваліда війни;
– для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, у яке ви входите, із вказанням підрозділу та місця перебування в час отримання травми у зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення, травми, захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів – пояснення командира, чому вони відсутні;
– копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують ваше поранення, травму чи хворобу, набуті під час або внаслідок виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;
– довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;
– паспорт і фотографія 3х4 см.
Учасників відбору запрошують випробувати свої сили у шести адаптивних видах спорту: легка атлетика (біг, стрибки у довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, паверліфтинг і велосипедний спорт (у тому числі велосипедний спорт на візках).
Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими, тому до спортивних тестувань запрошують учасників, які ніколи не займалися спортом!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6803 / 4.07MB / SQL:{query_count}