Чекайте на платіжки для сплати податку на житло

Щоб оплатити або оскаржити їх, у містян буде два місяці

Податкові повідом­лення-рішення про сплату сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надсилаються платнику податку за місцем його податкової адреси до 1 липня, інформує Finbalance. Йдеться про квартири, площею понад 60 квадратних метрів, та житлові будинки, площею понад 120 квадратних метрів. Власникам такої нерухомості доведеться сплатити додатково за кожен понаднормовий метр.
Львів’яни, які мають таке житло, можуть звірити у податковій платіжки, уточнити, чи мають вони пільгу на сплату такого податку, а також розмір ставки податку. Для цього потрібно звернутись у податкову за місцем проживання. З собою потрібно мати оригінали документів, що стосуються житла. Якщо виникнуть розбіжності, податкова має провести перерахунок та надіслати нове повідомлення.
Платник податку має повідомляти податкову про зміну місця реєстрації, інакше повідомлення надсилатимуться на стару адресу, проте сплатити податок потрібно все одно – інакше оштрафують.
У Львові розміри ставки на нерухомість, відмінну від земельної ділянки, з 1 січня 2019-го такі:
– Юридичні особи за будинки платять 1,5% від мінімальної зарплати станом на 1 січня цього року за кожен «зайвий» метр.
– Фізичні особи за одноквартирний, дачний чи садовий будинок платять 1% за метр понад встановлене.
– Фізичні особи, які мають квартири у дво- або багатоквартирних будинках, платять 0,5% від мінімальної зарплати за метр понад визначену площу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4090 / 4.07MB / SQL:{query_count}