До Європи автобусним лоукостером FlixBus

Зі Львова, Києва, Харкова, Дніпра та Одеси FlixBus планує їздити до Німеччини, Польщі, Чехії, Австрії та Угорщини

Найбільший автобусний перевізник Європи FlixBus повноцінно вийшов на український ринок, про що інформує пресслужба Міністерства інфраструктури.
На сайті лоукостера вже відкрили продаж квитків від 5 до 15 євро. Купити квиток можна й через мобільний додаток, у якому можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде. До того ж роздруковувати квиток не потрібно – водій просканує QR-код.
Цього року зі Львова, Києва, Харкова, Дніпра та Одеси FlixBus планує їздити до Німеччини, Польщі, Чехії, Австрії та Угорщини. Пересадкові хаби облаштують у Кракові, Будапешті, Берліні та Мюнхені. У подальшому від компанії очікують відкриття внутрішніх рейсів між українськими містами, інформує Твоє місто.
З кінця липня FlixBus вже виконує рейси зі Львова, Києва, Рівного та Житомира до Європи. Фактично FlixBus уже був присутній на українському ринку з червня 2016 року і продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт та інші міста. Проте пасажирів безпосередньо перевозив партнер компанії LEO Express.
Компанію FlixBus заснували у Мюнхені. З 2015 року компанія FlixBus працює на міжнародному ринку та надає послуги перевезення у Франції, Італії, Австрії, Нідерландах, а також закордонні регулярні рейси в Іспанію, Англію, країни Скандинавії, Центральної і Східної Європи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6778 / 4.07MB / SQL:{query_count}