До кінця року трамваї знову курсуватимуть до вокзалу

На площі Двірцевій почали укладати плити під трамвайну колію. А поки електротранспорт продовжує курсувати до депо на Городоцькій

Олег Огородник (4)
Реконструкція площі перед Головним вокзалом триває. Зараз ремонтні роботи проводять на території, де раніше курсували трамваї.
Тож варто нагадати, що із 13 травня до Головного вокзалу не курсує електротранспорт. Зокрема, трамваї №№1, 4, 6 та 9 зупиняються біля депо на Городоцькій. Та до кінця року кінцеву зупинку трамваїв перед вокзалом обіцяють повернути. До слова, за проектом, трамвайні колії повинні продовжити майже під фасад вокзалу.
«Заміна інженерних мереж завершується. Водопровід готовий на 100%, електричні кабелі перекладені, каналізація замінена на 95%, колектор збудований, телефоні мережі замінені приблизно на 90%.
Зараз розпочалися роботи із влаштування дорожньо-трамвайної колії. Також перед фасадом Головного вокзалу укладають плитку», – зазначив Віктор Онищук, інженер з інженерних мереж ТзОВ «Онур».
Зі слів Андрія Білого, заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, роботи на площі, яка зараз на реконструкції, планують завершити до кінця цього року. Відкриватимуть цю площу поетапно. До кінця року повинні відновити заїзд і для автобусів, які раніше мали кінцеву на автостанції №8, що перед Головним вокзалом. Додамо, що поки триває реконструкція площі Двірцевої, міський громадський транспорт, який курсував до вокзалу, їздить без змін. Водії приватного транспорту теж можуть рухатись лівою частиною вулиці Чернівецької, де організували двосторонній рух, а далі повертати ліворуч, де є паркінг Укрзалізниці. Проте водіям автівок паркуватись у зоні проведення реконструкції заборонено!
Згідно проекту, площа буде замощена однаковою плиткою (від фасаду вокзалу і до вулиці Городоцької). Ліворуч оновлять майданчик, де автостанція №8. Праворуч буде оновлений «сухий» фонтан, а за ним реконструйований сквер. У наступному році під сквером розпочнуть будівництво паркінгу, опісля сквер відновлять, інформує прес-служба Львівської міськради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.0542 / 4.08MB / SQL:{query_count}