Поскаржитись на гарячій лінії Львова

За номером 15-80 приймають звернення і надають консультації. До п’яти днів від подачі звернення містянам обіцяють відзвітувати

фото: Олег Огородник (2)
Телефонуємо за номером 15-80. На цей раз на гарячій лінії Львова слухавку беруть одразу і з’єднують з оператором… Та іноді містянам додзвонитися буває складно, і люди не знають, як діяти і куди ще звертатися… Найчастіше звернення містян стосуються аварійних ситуацій із системою електропостачання, несправних ліфтів, вибоїн на дорогах, транспортних проблем. Мешканці певні, що вирішити свою проблему за допомогою гарячої лінії реально.
На гарячій лінії не лише надають консультації та приймають звернення, а й контролюють якість виконання робіт, підтримуючи зворотний зв’язок із мешканцями. До п’яти днів від подачі звернення вам обіцяють відзвітувати.
Як сьогодні працює гаряча лінія міста, як подати звернення та чим вам тут зможуть допомогти, дізналась “Львівська Пошта”. Сьогодні гаряча лінія міста розвиває зручні електронні сервіси й заохочує львів’ян активніше ними користуватися.

15-80: як це працює?

“Справді, бувають випадки, коли додзвонитись на гарячу лінію складно. Це зазвичай пов’язано з тим, що кількість дзвінків дуже велика, оператори не встигають відповісти. Таке стається під час аварійного вимкнення електроенергії чи водопостачання у певних районах чи на певних вулицях. Містяни одночасно телефонують з однаковими зверненнями і не від усіх вдається їх прийняти”, – розповідає “Львівській Пошті” Наталія Анохіна, в.о. начальника управління інформаційних послуг департаменту адміністративних послуг Львівської міськради.
З її слів, 15 операторів зараз працюють на гарячій лінії у кілька змін. Четверо з них приймають дзвінки, а ще двоє здійснюють контроль над тим, чи вирішені проблеми, про які сповіщали мешканці. Проте співрозмовниця зазначає: система прийому телефонних звернень побудована так, що 95% усіх дзвінків приймають і опрацьовують оператори. На гарячій лінії намагаються не допускати навіть 5% пропущених дзвінків.

Подати звернення не лише телефоном

Сьогодні у Львові міські служби акцентують на електронних сервісах, які, на їхню думку, є зручнішими у користуванні. Як стверджує Наталія Анохіна, у розвитку електронних сервісів роботи з громадянами Львів посідає перше місце в Україні. Щоб подати звернення онлайн, львів’яни можуть скористатися сайтом, сторінкою у Facebook чи мобільним додатком.
“Гаряча лінія міста – це не лише цілодобова телефонна служба, а великий комплексний сервіс, куди львів’яни можуть звертатися з питаннями. Перевага електронної подачі звернення над телефонною в тому, що вона одразу надійде до відповідних служб, які безпосередньо вирішуватимуть проблему, а телефонний спосіб подачі проходить ще через посередників-операторів. Електронне звернення розглядають значно швидше, а гаряча лінія здійснює контроль над їхнім виконанням. До речі, відповідь-звіт на звернення надходить за п’ять днів після його подачі. Також подавати звернення на сайті зручніше, адже люди можуть додати відео чи фото”, – зазначила Наталія Анохіна.
Один зі способів звернення можна здійснити на сайті. Тут потрібно зареєструватися у кабінеті клієнта і зі свого комп’ютера подавати звернення на гарячу лінію. До слова, на сайті кожен може переглянути карту міста, на якій позначені усі звернення з різних районів. Львів’янин може побачити актуальні звернення: їхню кількість і проблематику. До того ж тут є корисна інформаційна карта аварійних і планових ремонтних робіт у місті. Співрозмовниця каже, що сайт гарячої лінії показує рух і життя Львова.
Ще одним зручним електронним сервісом гарячої лінії є мобільний додаток 1580Львів. Зареєструвавшись у додатку, львів’янин зможе оперативно подавати звернення на гарячу лінію, додавати до нього медіафайли зі свого смартфона. Тоді звернення одразу потрапляє до виконавця робіт.
Також звертатися на гарячу лінію можна у Facebook. Тут можна обговорювати різні міські питання і повідомляти про проблеми. “На головній сторінці розміщуємо текст і медіафайли, які надсилає мешканець, і таке звернення реєструють. На фейсбуці люди залишають свої відгуки про роботу гарячої лінії Львова”, – додає Наталія Анохіна.

Львів’яни про гарячу лінію

Як зазначає Наталія Анохіна, за час роботи гарячої лінії надійшло багато подяк від мешканців операторам під час контролю звернень, а також на сторінку служби у Facebook. Львів’яни активно користуються послугами служби. “Львівська Пошта” дізналась, чи справді задоволені мешканці міста роботою гарячої лінії.
“Гаряча лінія міста ще пів року тому, коли я сповіщала про певні проблеми, не допомогла. Телефонувала на гарячу лінію декілька разів, зокрема щодо російської музики, яка гучно лунала в салоні автобуса та проблем з рухом на певному маршруті. Телефонувала з 10.00 до 16.00, відповіді не було. Згодом мені вдалось додзвонитись. Тоді мене скеровували в інші структури, де проблему не вирішили. Вчора звернулась на гарячу лінію знову, щоб повідомити про погане курсування 24-го автобуса. Моє звернення зареєстрували. Зараз чекаю на результат”, – розповіла львів’янка Ірина.
Львів’янка Ольга поділилася своїм досвідом користування міською гарячою лінією. Вона розповідає, що найчастіше звертається на гарячу лінію, щоб повідомити про проблеми з транспортом. Також телефонувала, коли у її під’їзді виникла проблема з електропостачанням. “Тішить, що зараз можливо додзвонитись на гарячу лінію, що реагують на звернення досить швидко. Хоча іноді таки доводиться чекати. Оператори відповідають на питання, згодом навіть звітують або кажуть термін, в який вашу проблему вирішать. Іноді доводиться повідомляти про певну проблему кілька разів, проте гаряча лінія таки ефективна в порівнянні з роботою конкретних служб, які ігнорують звернення і не звітують”, – додає Ольга.
“Минулої суботи в нашій квартирі та квартирі нашої сусідки зникло світло. Ймовірно, “вибило пробки”. Я зателефонувала на гарячу лінію міста, і там одразу відповіли, прийняли моє звернення. За дві з половиною години прибув майстер і все полагодив. Я вперше мала такий досвід. Загалом я вражена та дуже задоволена роботою гарячої лінії міста!” – зазначила львів’янка Любов.
Веб-сайт гарячої лінії Львова: https://1580.lviv.ua/.
Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/groups/hotline.lviv/.
Гаряча лінія: 15-80. +38 (032) 297-59-11.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2422 / 4.13MB / SQL:{query_count}