Спілкування, дискусії та відпочинок

У суботу, 18 травня, християнські родини зберуться на Хуторівці на “Форум сімей – 2019”

У рамках відзначення Тижня родини Комісія УГКЦ у справах родини та лідери прородинних рухів організовують у суботу, 18 травня, “Форум сімей”, який стане чудовою нагодою забути про щоденні турботи і разом з усією сім’єю не лише відпочити, а й збагатити своє життя новими знайомствами, досвідом та практичними порадами.
Захід відбудеться у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35) і триватиме з 10.30 до 17.30.
“Форум сімей” – це майданчик зустрічі прородинних рухів, а також чудовий привід краще пізнати діяльність того чи того руху. Мета заходу – дати людям можливість поглянути на своє життя в сім’ї з іншого ракурсу, через призму Христа, і скоригувати свій шлях подальшої мандрівки згідно з Божими заповідями.
Головними доповідачами на цьому святі буде італійське подружжя, яке близько 40 років активно служить у соціальній та пасторальній сферах, як батьки-вихователі дитячого дому сімейного типу, сімейні консультанти, тренери Джанкарло Курсі, викладач Папського салезіянського університету, і Марія-Крістіна Россі, учителька початкових класів. Із 1996 по 2006 рік вони були відповідальні за роботу з сім’ями у “Карітасі Італії” та розвивали солідарність сімей. Тепер вони говоритимуть про сім’ю як осердя живої та діяльної віри.
Про живу сім’ю в живій парафії розповідатимуть Орест і Галина Демки, отець Микола і Галина Стручинські. Про місце і роль сім’ї в суспільстві можна буде поспілкуватися з Максимом Бондаренком – батьком чотирьох дітей, родинознавцем, сімейним консультантом. Спільно з дружиною він веде просімейну діяльність при парафії Священномученика Йосафата у Львові, автор і координатор Осередку відповідального батьківства Львівської архиєпархії УГКЦ та інтеграційних центрів підтримки сім’ї “Карітасу України”, перший в Україні тренер ініціативи Tato.net.
Керівник Відділу соціального служіння УГКЦ, віце-президент “Карітасу України”, сотрудник патріаршого собору УГКЦ в Києві отець Андрій Нагірняк відкриватиме тему “Чутливість до потреб ближнього”.
На дітей чекають цікаві та веселі забави, з ними працюватимуть аніматори.
Участь у заході безкоштовна, але організатори просять здійснити попередню реєстрацію, адже потрібно подбати, щоб кожен учасник почувався комфортно і мав усе необхідне для гарного відпочинку, цікавого спілкування та здобуття нового безцінного досвіду.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6570 / 4.08MB / SQL:{query_count}