У Львові пройде Весняний діловий форум

Говоритимуть про успішні проекти та перспективи українського фінансового ринку

11 – 12 квітня у Львові у Park. Art of Rest відбудеться Весняний діловий форум – захід, спрямований на розвиток бізнес-середовища України. Цьогорічна тема обговорення на заході “Україна в 2019 – новий період невизначеності чи можливостей?”. Як зазначає Володимир Глащенков, організатор форуму, керуючий партнер ТОВ “Юридична компанія “Ейч. Ді. Партнерз”, прогнози та аналіз експертів, що виступатимуть на заході, дадуть відповідь на головне вищезгадане питання Весняного ділового форуму – 2019.
“Наш захід має бізнес-спрямування, він про економіку. До форуму залучаємо  найкращих експертів в Україні. До прикладу, окрім вже затверджених доповідачів, також участь у цьогорічному заході як спікер візьме Дмитро Сологуб, заступник голови Національного банку України”, – розповідає Володимир Глащенков.
У першій частині форуму йтиметься про мікро- і макроекономіку, розповідає організатор. Експерти, що доповідатимуть на ці теми, погодились зробити свій прогноз на те, яким буде 2019-ий у сфері бізнесу та економіки для України. Ключовими спікерами у цій частині форуму будуть Ґжеґож Шатковскі, голова правління ПАТ “Кредобанк” та Олена Білан, головний економіст Dragon Capital.
“Хочемо зустрітися з людьми, які вже активні в бізнесі у Львові та регіоні, – зазначає Ґжеґож Шатковскі. – Форум допоможе зрозуміти ідеї та плани, а також бачення різних учасників заходу щодо перспектив українського фінансового ринку”.
Інша частина заходу – це приклади успішних українських компаній. Зі слів Володимира Глащенкова, закінчувати форум люблять чимось добрим і позитивним, бо такий український досвід тішить. Цього року ділитиметься своїм досвідом бізнесмен Віталій Ковальчук, співвласник ТМ “Молокія”.
“На Весняному діловому форумі говоритиму про побудову успішних конкурентних українських компаній, адже ми зуміли зі старого радянського підприємства, яке фактично у 1999 році не мало ринків збуту, впродовж 20 років збудувати компанію, яка входить у 10-ку найбільших молочних компаній України”, – розповідає Віталій Ковальчук.
Завдання Весняного ділового форуму – це обговорення економічних питань, розгляд експертних досліджень щодо використання людського капіталу в період еміграції в країні, висвітлення перспектив реформування економічної та соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за світовими стандартами.
Учасників заходу проінформують про ситуацію у фінансовому та банківському секторах України. Також розкажуть про досвід успішних проектів, реалізованих міжнародними чи українськими компаніями на території України, нададуть практичні рекомендації щодо уникнення ризиків та помилок на шляху до реалізації проекту.
Взяти участь у Весняному діловому форумі запрошують представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, підприємців, що зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України.
“Добре, що ми маємо змогу розглядати глибше глобальні інфраструктурні проекти: реконструкцію доріг, трамвайних колій, теплопостачання та проект зеленої стратегії міста. Ми можемо обговорити ці проекти з важливими гравцями бізнесу національного та на місцевого рівнів. Форум – це можливість зібратись і поспілкуватись на досить важливі теми”, – розповідає Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.
“Країна – це люди, які створюють цінність для своєї держави, створюють якийсь продукт чи послугу, що змінить або зміцнить її”, – резюмує Володимир Глащенков, організатор Весняного ділового форуму.
Реєстрація учасників триває за посиланням.
За додатковою інформацією можна звертатися до організаторів заходу:
E-mail: hdpartners@hdpartners.com.ua. Телефон: +38 (050) 317-42-05.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6105 / 4.1MB / SQL:{query_count}