Оксана Муха тріумфувала на “Голосі Країни”

Львівська співачка, яка виступала останньою у ефірах сліпого відбору конкурсу, обрала тренером Дана Балана. Відео її виступу в топі трендів YouTube, його уже переглянуло 700 тисяч користувачів

фото: Вікторія Істоміна
Цього ефіру чекав щонайменше увесь Львів. Сьомий, останній випуск зі сліпих прослуховувань дев’ятого сезону проекту “Голос Країни” точно передивились чи не усі львів’яни. А все тому, що у ньому співачка Оксана Муха продемонструвала свій талант цілій Україні із піснею Квітки Цісик “Де ти тепер”.
У пісенному доробку Оксани – найрізноманітніша музика: від автентичної до сучасної експериментальної. У репертуарі співачки – джазові та ф’южн-експерименти, пісні на вірші поетів-класиків, колискові та медитативні композиції, акапельні твори та багато іншого. Та перш за все її знають як виконавицю, яка популяризує творчість Квітки Цісик. Що й не дивно, адже в 2011 році вона стала володаркою гран-прі І міжнародного фестивалю ім. Квітки Цісик.
Тож не дивно, що на “Голосі Країни” Оксана вирішила співати пісню Квітки. Ось як її описали на сайті проекту: “Обидві артистки мають не лише дуже схожі голоси, а й багато спільного в житті. Обидві скрипальки, мають сестер-піаністок і обидві мають синів. Збігаються навіть комплекція та розмір ноги! З дитинства Оксана захоплюється творчістю співачки, а народна артистка України Ніна Матвієнко назвали її “реінкарнацією Квітки Цісик”. Відтоді Оксана вбачає свою місію в тому, щоб прославляти її пісні та доносити їх до якомога більшої кількості слухачів”.
А ось що розповіла виконавиця “Львівській Пошті” про свою місію на цьому проекті: “На конкурс я пішла тому, що хочу відкрити людям Квітку Цісик. Бо є ті, хто ще не знають про неї. Сподіваюсь, що її ім’я, те, що про неї розповім і пісня, яку співаю на прослуховуванні, зацікавлять людей її творчістю. І, звичайно, хочу, щоб мене почула вся Україна. Я прагну привезти на схід чудову українську пісню. Думаю, через “Голос Країни” люди зможуть про мене дізнатись і сприйняти. Я маю що показати із різними програмами цілій Україні!”.
І насправді це не тільки слова, бо співачка уже роками, ще до телепроекту, несе творчу спадщину легендарної Квітки до людей – як в Україні, так і за її межами. Оксана кілька років поспіль є учасницею масштабного всеукраїнського проекту “Незабутня Квітка”, а торік дала у містах та містечках Західної України два десятки сольних концертів-присвят Квітці, якій у 2018-ому було б 65.
Сьомий ефір сліпих прослуховувань “Голосу Країни” був дуже жорстким. Тренери – Тіна Кароль, Монатік, Дан Балан і Потап – попри зміну правил і можливість прийняти у свої команди по одному екстраучаснику, були дуже прискіпливими у своєму виборі. Оксана Муха співала останньою (!), та все ж до неї повернулись одразу два тренерські крісла. Потап зі сльозами на очах і цілковитим трепетом, Дан Балан – із зацікавленням і впевненістю, що він знайшов ту саму дивовижну жінку для своєї команди, яку він так шукав. Насправді це, напевно, був апогей сліпих прослуховувань, адже відео виступу співачки на “Голосі Країни” – в топі трендів YouTube, його переглянуло 700 тисяч користувачів! А таку кількість коментарів під відео з проекту і в соцмережах, зокрема на офіційній сторінці виконавиці у Facebook, важко було й уявити. Її підтримують і в нашій країні, і за кордоном.


Голос народу

Олена Снопова,
Бердичів:
“Оксаночко, дякую вам за такий виступ, за такий неймовірний фінал кастингу! Варто було вперше в житті дивитися проект “Голос”, щоб побачити та почути Вас. Пережити з вами неймовірну пісню Квітки. Ви – душа нашого українського народу! Але, я думала, що в Україні немає людей, хто б не чув вашого голосу чи не знав вас. Судді дійсно вас не знають, вашої творчості, вашої титанічної роботи далеко за межами України? Ви – мега артист та Людина з великої літери! Дякую за пережиті емоції!”.

Галина Пруська,
Трускавець: 
“Хвилювалася і тримала кулаки за вас до останньої хвилини. Плакала біля екрану, бо не могла стримати сліз . Це співала ДУША. Ви – справжній голос нашої країни, котрий повинен звучати в усіх ефірах”.

Юлія Малецька-Колісник,
Київ:
“Сьогодні ви збираєте величезні зали людей, які хочуть вас почути. Ви вже мегапопулярні і в Україні, і за її межами! Тому, от чесно, ви мене здивували тим, що так хвилювалися на вчорашньому ефірі. Не варто так переживати! Ви вже є затребуваною і популярною співачкою. Співачкою з душею”.

Наталія Олянішина,
Таллінн:
“Кілька років тому була на вашому концерті в Оперному Театрі. Я була в захваті! З тих пір слухаю ваші пісні і мрію знову потрапити на ваш концерт в Україні! Зараз дивлюсь “Голос” в Таллінні і тримаю за вас кулаки!”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5637 / 4.1MB / SQL:{query_count}