В електротранспорті оплата за проїзд через SMS

Послуга доступна для абонентів “Київстар”, Vodafone та Lifecell

У Львові запустили послугу оплати проїзду у трамваях і тролейбусах за допомогою SMS-повідомлень. Придбати квитки можуть абоненти “Київстар”, Vodafone та Lifecell. Для того, аби купити квиток через SMS, необхідно відправити повідомлення на універсальний для всіх абонентів номер 877 із кодом маршруту, який вказаний на наліпці у кожному трамваї та тролейбусі, інформує Твоє місто. На наліпках у трамваях є помилка із кодами маршрутів: насправді PNC відповідає за пільговий квиток, SNС – за загальний. У ЛКП “Львівелектротранс” уточнили, що вже знають про цю помилку та замовили друк нових наліпок, які мають з’явитися у вагонах упродовж двох наступних днів. Контролери також за цю помилку штрафувати не будуь.
Після цього пасажиру на телефон надішлють два повідомлення у відповідь, у яких буде інформація про код перевірки для контролера, номер маршруту, вид транспорту, місто, вартість квитка та час його дії. При цьому вартість повідомлення не стягуватимуть, а пасажир платитиме лише за вартість квитка.
Зі слів в. о. керівника ЛКП “Львівелектротранс” В’ячеслава Кокошка, таким чином можна придбати чотири види квитків: разовий загальний (5 грн) та пільговий (2,5 грн), півторагодинний (5,5 грн) та денний (15 грн).
Sms-сервіс уже працює в Івано-Франківську та Вінниці, а згодом планують запустити у Житомирі. Додамо, що з 1 березня у львівському електротранспорті з’явились півторагодинні та триденні квитки, які можна придбати через додаток Приват24, а на сайті ЛКП “Львівелектротранс” можна купити квартальний та денний проїзні.
Серед інших способів оплатити проїзд у міських трамваях і тролейбусах Львова – купити квиток або абонемент у водія або у кіосках із пресою, на сайті ЛКП, Через QR-код і Приват24, через валідатори “ПриватБанк” та “Ощадбанк”, а також через Bluetoоth.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5130 / 4.06MB / SQL:{query_count}