Відзначать кращих “Людей спорту” Львівщини

У четвер відбудеться церемонія відзначення кращих спортсменів, меценатів галузі та організаторів спортивних подій області “Люди спорту 2018”

28 лютого у Будинку науки і техніки відбудеться урочиста церемонія відзначення кращих спортсменів, меценатів галузі та організаторів спортивних подій Львівщини “Люди спорту 2018”. Організатори-  управління фізичної культури та спорту Львівської  облдержадміністрації.
Програма заходу є надзвичайно насиченою та передбачає відзначення “Людей спорту” у 13 номінаціях. Зокрема, “Відкриття року”, “Найкраща спортивна школа”, “Федерація року”, “Кращий центр “Спорт для всіх”, “Розвиток спортивно-рекреаційної інфраструктури”, “Спортивно-іміджевий проект”, “Промоція спорту”, “Меценат спорту”, “Військові в спорті”, “Сильні духом”, “Команда року”, “Спортсмен року”, “Тренер року”.
В кожній номінації переможці отримають ексклюзивні авторські нагороди, а лауреати – дипломи ручної роботи. Музичний супровід здійснюватиме сучасний львівський гурт ДикоBrass.
Трансляція церемонії нагородження відбуватиметься на YouTube-каналі “НАЖИВО Production” та на офіційній Facebook-сторінці управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Початок заходу о 16.00 за адресою: вул. Федьковича, 54.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2419 / 3.96MB / SQL:{query_count}