Е-квиток: чекаємо не дочекаємось…

Електронний квиток спочатку тестуватимуть в електротранспорті, ймовірно, вже цього літа

Цього тижня в ЛКП “Львівавтодор” розкрили пропозиції учасників тендеру на впровадження електронного квитка у громадському транспорті Львова. Свої пропозиції на тендер подали шість компаній, втім одна із них не надала всіх необхідних документів, тому її “дискваліфікували”. Натомість пропозиції п’яти фірм перейшли на наступний етап тендеру, під час якого кожну з них детально вивчатимуть консультанти Європейського банку реконструкції і розвитку спільно з ЛКП “Львівавтодор”.
Компанії, які подались на тендер із введення е-квитка: Ridango AS (Естонія), консорціум компанії Mikroelektronika (Чехія) та Soft-Serve (Львів), консорціум компанії JVCA та Onur (Туреччина), консорціум компанії BPG AG (Швейцарія) та Renome Smart (Україна), PPT Excellence (пропозицію відхилили через невідповідність поданої документації), консорціум компанії Almaviva та AEP Swarco (Італія).
Як розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий, найближчим часом ці п’ять фірм перевірятимуть на відповідність кваліфікаційним вимогам від ЄБРР. Так, компанія, яка претендує на введення у Львові е-квитка, обов’язково повинна мати досвід реалізації такого проекту саме у громадському транспорті, при цьому його вартість має бути не меншою, ніж 5 мільйонів євро. Лише ті компанії, які відповідають усім кваліфікаційним вимогам, переходять на третій етап тендеру, на якому фахівці перевірятимуть їхні технічні пропозиції. Саме під час цього етапу кожна компанія вказує суму, за яку готова впроваджувати у громадському транспорті міста е-квиток.
“Наприкінці цього тендерного етапу визначається точна технічна специфікація автоматизованої системи проїзду у громадському транспорті та точна сума, за яку компанії готові впровадити цю систему у Львові. Цей етап буде короткий, триватиме він до місяця. Саме за найкращою фінансовою пропозицією визначатиметься компанія-переможець”, – зазначив Андрій Білий, інформує прес-служба ЛМР.
Найперше електронний квиток у Львові має запрацювати в трамваях і тролейбусах. Розпочати монтаж обладнання в електротранспорті мерія планує влітку – на початку осені цього року. Тоді й в комунальних маршрутках, аби приватні перевізники встигли оновити свій автопарк.
Тож за найоптимістичнішими прогнозами, монтувати обладнання для е-квитка у трамваях планують у липні цього року, за песимістичними прогнозами – у вересні цього року. А перехід всього електротранспорту міста на е-квиток запланований на кінець 2019-початок 2020 року.
Натомість ввести е-квиток в усіх комунальних маршрутках Львова мерія планує максимум до квітня 2020 року. Загалом ж електронний квиток в усьому громадському транспорті міста має запрацювати у травні 2020 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3631 / 4.07MB / SQL:{query_count}