Більше майданчиків

У Львові зарезервували сім нових ділянок для побудови дитячих та спортивних майданчиків

На сесії Львівської міськради депутати підтримали ухвалу “Про внесення змін до ухвали міської ради щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території м. Львів”. Заступник начальника управління молоді і спорту міськради Ксенія Пилипів повідомила, що ухвалою вносяться сім нових адрес до Схеми розміщення дитячих та спортивних майданчиків.
“Цією ухвалою вносимо сім нових земельних ділянок в Схему розміщення майданчиків. Це – вул. Січова, 36, вул. Переяславська – Коциловського, 25-27, вул. Миколайчука, 1 – 1Б, вул. Скрипника, 8, вул. Стрийська, 148-а, вул. Городоцька, 209, вул. Городоцька, 229, вул. Кравченко, 1. Крім цього, ухвала передбачає зміну балансоутримувачів деяких майданчиків, уточнення площі  майданчиків або їх типу”, – зазначила посадовець, інформує lvivrada.gov.ua. Під час обговорення депутат міськради Христина Паньків  нагадала про те, що комісія культури, молодіжної політики та спорту зверталась з проханням включити у перелік ще один майданчик за адресою вул. Під Голоском, 22, де збудували будинок для учасників АТО та сімей загиблих. Депутат міськради Олена Пасевич також поінформувала, що у будинку для родин загиблих воїнів АТО проживатиме 53 родини, на сьогодні ключі вручені 43 родинам. Кількість дітей віком до 12 років – 29.
У відповідь заступниця керівника управління молоді спорту Ксенія Пилипів пояснила, що існує процедура, якої треба дотримуватись при внесенні у Схему розміщення. “Ми повинні мати позитивний висновок від управління архітектури, від інших інстанцій – це “Водоканал”, “Львівгаз”, “Львівтеплоенерго”, чи не проходять під ділянкою інженерні мережі.  І тільки коли маємо повний пакет документів, можемо виносити пропозицію щодо включення цієї земельної ділянки до схеми розміщення”, – зазначила вона.
Відтак, депутати під час сесії вирішили дати протокольне доручення виконавчим органам підготувати необхідну документацію до наступного пленарного засідання і внести дитячий майданчик на вул. Під Голоском до Схеми розміщення дитячих та спортивних майданчиків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8566 / 4.06MB / SQL:{query_count}