Важливо для мешканців гуртожитків

Депутати затвердили Програму, яка сприятиме містянам у приватизації приміщень у гуртожитках

Під час сесії Львівської міськради депутати затвердили Програму забезпечення, реалізації та створення умов здійснення права безоплатної передачі громадянам квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках на 2019 – 2021 роки.
“Попередня програма Львівської міськради, яка передбачала процедуру проведення приватизації приміщень у гуртожитках, закінчила свою дію. Тому для того, щоб ті люди, що не скористалися правом на приватизацію приміщень у гуртожитках, могли скористатися і провести цю приватизацію, ми ухвалили сьогодні програму. У міськраді створена спеціальна структура – комунальна установа “Львівський міський центр приватизації державного житлового фонду”, яка приймає документи від мешканців, які проживають у неприватизованих приміщеннях у гуртожитках з метою, щоб провести таку приватизацію”, – розповідає депутат міськради, член комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики міськради Роман Іванців.
Як інформує lvivrada.gov.ua, у пояснювальній записці зазначено: “Основним завданням Програми є підготовка документів та оформлення проекту наказу про передачу квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках та належних до них господарських споруд і приміщень у власність громадян з оформленням приватизаційних платіжних доручень для погашення житлових чеків та отримання свідоцтва про власність, які реєструються в органах приватизації і не потребують нотаріального посвідчення”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8018 / 4.05MB / SQL:{query_count}