Задля підтримки бійців

У Львові презентують диск Софії Федини “А я живий” на підтримку бійців на передовій та у госпіталі

фото: прес-служба ЛОДА (2)
18 лютого відбудеться презентація п’ятого альбому співачки та волонтерки Софії Федини “А я живий”, який є підсумком п’яти років творчої та волонтерської  роботи на підтримку українських воїнів. “Дуже символічним є те, що презентація альбому відбудеться у день, коли відзначаємо п’яту річницю Майдану та п’яту річницю, по суті, початку жорсткої національно-визвольної боротьби”, – повідомила співачка, волонтерка, автор проекту Софія Федина (на фото).
На диску є 11 пісень, присвячених захисникам України, написані про них та для них, а декотрі  – результат творчої співпраці. “Основна з пісень має таку ж назву як і альбом – “А я живий”. Вона була написана у буремні дні на Майдані, коли, на жаль, від нас відійшли перших чотири Герої Небесної Сотні”, – каже Софія Федина.
Окрім того, диск помережаний прямою мовою бійців – роздумами про те, чому вони захищають Україну, що для них бути захисниками та чому цей бій обов’язково буде переможним.
“Ми вистояли на початку війни і даємо відсіч нашому ворогу не лише на фронті, але на всіх фронтах. Все це можливо завдяки таким волонтерам, як Софія. Вони віддають усі свої вміння, таланти на благо нашого народу, нашої України для того, щоб вона була радісна і квітуча”, – наголосив капелан 80 ОДШБр, священик храму св. Миколая ПЦУ о. Андрій Дуда.
Зі слів Софії Федини, до альбому також видали книжечку, яка містить тексти пісень та гітарні акорди до кожної з них. Презентація диску – це великий благодійний волонтерський проект, оскільки усі кошти, отримані від реалізації, спрямують на підтримку бійців на передовій та у госпіталі. Стартова ціна диску – 200 гривень. Прем’єрна презентація відбудеться у театрі імені Марії Заньковецької. Альбом “А я живий” випустили за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4997 / 4.08MB / SQL:{query_count}