Транспортні новації Львова

З 1 лютого в електротранспорті будуть абонементи з пересадкою

В електротранспорті Львова з 1 лютого можна буде придбати півторагодинні, денні, триденні та тримісячні абонементи на проїзд. Завдяки півторагодинному квитку можна буде пересісти з трамвая на тролейбус і не платити за поїздку знову. Ця послуга коштуватиме 5 грн 50 коп.
У ЛКП “Львівелектротранс” пропонують пересідати за такими напрямками:
– вул. Личаківська – Аеропорт (трамвай №2 + тролейбус №9);
– Залізничний вокзал – вул. Грінченка (трамвай №6 + тролейбус №13, альтернатива автобусу №31);
– Залізничний вокзал – вул. Пасічна (трамвай №1 + трамвай №2, альтернатива автобусу №29);
– Залізничний вокзал – Сихів (трамвай №9 + трамвай №8, альтернатива автобусам №16 та №32);
– Левандівка – Підзамче (трамвай №6 + тролейбус №12, альтернатива автобусу №20).
Пересідати з одного електротранспорту на інший також пропонують у районах просп. Свободи – Університет, пл. Митна – пл. Соборна, вул. Підвальна – вул. Руська, Приміський вокзал – пл. Кропивницького, вул. Бандери – вул. Митрополита Андрея, пл. Осломисла – вул. Богдана Хмельницького, пл. Франка – вул. Шота Руставелі, вул. Сахарова – вул. Дмитра Вітовського, вул. Наукова – вул. Княгині Ольги тощо.
Зі слів в. о. керівника ЛКП “Львівелектротранс” В’ячеслава Кокошка, якщо система пересадок успішно запрацює, то, можливо, трамвай №10, який сполучав вулицю Пасічну та Залізничний вокзал, відновлювати не будуть, натомість декілька трамвайних маршрутів змінять схеми руху.
Придбати нові види абонементів можна буде лише на сайті ЛКП “Львівелектротранс” та додаток Приват24. Крім цього, з 1 березня абоненти Vodafone зможуть придбати квитки через смс. За кілька місяців до цієї послуги мають приєднати й інших операторів. Також невдовзі має запрацювати Bluetooth-система оплати проїзду за прикладом PayPass. За статистикою, майже 15% пасажирів трамваїв та тролейбусів оплачують проїзд у безготівковий спосіб.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8901 / 4.34MB / SQL:{query_count}