Подавайтесь на конкурс малюнків

Для учнів та студентів стартував конкурс малюнку “Охорона праці очима дітей – 2019”. Подати заявки можна до 25 лютого

Головне управління Держпраці у Львівській області запрошує учнів та студентів віком від шести до 18 років до участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей – 2019”, який організовують з нагоди відзначення Дня охорони праці, інформує прес-служба ЛОДА.
Конкурс організовують за напрямом художньої творчості – малюнок. Роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Зокрема, вони повинні відповідати наступним вимогам: малюнки подають у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю; розмір роботи не має бути більшим формату А2; роботи не потрібно оформляти рамкою, паспарту, наклейками тощо. Також на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу (якщо є); сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.
Художні твори учасників для підбиття підсумків конкурсу на Львівщині необхідно надіслати до Головного управління Держпраці у Львівській області не пізніше 25 лютого 2019 року за адресою: 79005, м. Львів, площа Міцкевича, 8 (7 поверх). Роботи, що посядуть І, ІІ і ІІІ місця у першому відбірковому турі конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками. Художні твори переможців, які посядуть І місце на регіональному рівні будуть надіслані для участі у фіналі конкурсу. Телефон для довідок: (032) 235-56-00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7575 / 4.34MB / SQL:{query_count}