Вулицю Бандери ремонтуватимуть

У Львові оголосили тендер на виготовлення проекту реконструкції однієї з головних магістралей Львова

ЛКП «Львівавтодор» оголосило тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції вулиці Степана Бандери. Відповідний тендер опублікували на сайті електронних закупівель Prozorro. Початкова вартість виготовлення ПКД становить 3,2 млн грн. Завершити роботи мають до кінця серпня цього року, інформує tvoemisto.
Розробити проект повинні відповідно до технічних вимог, серед яких: ширина проїжджої частини з однією смугою в кожному напрямку має становити 3,25 м; велосмуги у кожному напрямку мають бути шириною 1,85 м; рух бічних проїздів та вулиць впорядкувати звузивши проїжджу частину перед перехрестям та влаштувати підвищені пішохідні переходи у зонах епізодичного руху транспорту; реконструювати мережі водопостачання, каналізації та газопроводів; вуличне освітлення замінити світлодіодними світильниками типу СКУ, СКВ; на перетинах трамвайних колій із смугами автотранспорту, пішоходів і велосипедистів облаштувати світлову сигналізацію наближення трамваїв.
Як писала «Львівська Пошта», асфальт прокладуть лише на велодоріжках. Бруківкою замостять простір між трамвайними коліями та паркувальні кишені для автомобілів. Їх, до слова, вздовж вулиці буде більше ста. Зону навколо рейок обкладуть римським каменем – це штучна плитка, яка імітує вигляд бруківки. А тротуари облаштують новою звичайною плиткою і, зокрема, ще тактильною плиткою для людей з вадами зору. Крім цього, реконструкції зазнають світлофорні об’єкти на перехрестях Бандери – Політехнічна, Бандери – Русових – Антоновича – Митрополита Андрея, Бандери – Героїв УПА – Митрополита Ангеловича, Бандери – Федьковича – Шептицьких, а дорожню розмітку нанесуть холодним двокомпонентним пластиком білого, червоного та жовтого кольорів. Реконструкцію вулиці мають виконувати в одну чергу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2129 / 4.07MB / SQL:{query_count}