Якість бензину сумнівна…

Торік на Львівщині виявили 105 нелегальних АЗС

У межах операції “Акциз-2018” упродовж 2018 року податкова міліція Головного управління ДФС у Львівській області здійснила комплекс заходів з протидії неправомірній діяльності АЗС без дозвільних документів, які здійснюють реалізацію пального невідомого походження і якості. Органи фіскальної служби області активно протидіяли цьому негативному явищу в межах правового поля та чинного законодавства. Відомо, що відповідальність за такі правопорушення передбачена адміністративним і кримінальним законодавством. Упродовж 2018 року виявили 105 АЗС, у яких на момент відпрацювання були проблеми з дозвільною та іншою документацією.
Щодо порушників було складено 32 протоколи про адмінправопорушення відповідно до ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими описано обладнання та дизпаливо орієнтовною вартістю близько 15 млн грн. За результатами розгляду адміністративних протоколів місцевими судами області застосовано штрафів на суму 100 тис. грн, інформує прес-служба ЛОДА.
Розслідувалось п’ять кримінальних проваджень відповідно до статей 191, 204, 272 Кримінального кодексу України щодо діяльності 12 АЗС, які в рамках розслідування було демонтовано. Ще 12 АЗС було добровільно демонтовано власниками. 29 АЗС припинили діяльність і перебувають у неробочому стані. 9 АЗС привели документацію у належний стан. Робота щодо ліквідації нелегальних АЗС на території області триває і у 2019 році.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4021 / 4.34MB / SQL:{query_count}